Wpis z mikrobloga

Na co zwrócić uwagę przy zakupie Alfa Giulia Veloce Q4 ?
Samochód 4 letni, 90k nalotu, w automacie.
Pytałem o jazdę testową, to nie chcą się zgodzić na coś szybszego (czyli innego jak po drogach miejskich).
Jakieś rady/wskazówki ?
#samochody
#alfa
#alfaromeo
  • 14
  • Odpowiedz
Pytałem o jazdę testową, to nie chcą się zgodzić na coś szybszego (czyli innego jak po drogach miejskich).


@shaelix92: to raczej dość normalne że nikt nie pozwoli ci jechać na tor autem podczas jazdy testowej xD
  • Odpowiedz
@shaelix92: rejestracja żeby była na środku, a nie na #!$%@? na boku, cała elektronika (wycieraczki, jak jest czujnik deszczu to też sprawdź, bo jak kupisz z uszkodzoną szybą to Cię w ASO skasują jak za złoto), czy wydech nie kopci, czy nie zostawia plamy po dłuższej jeździe (oprócz wody z klimy)
  • Odpowiedz
@Nolimit: co to znaczy że rejestracja na boku xD? jest chyba z prawej strony xD Ale co to zmienia ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak sprawdzić jakieś wycieki jak oni pozwalają tylko na krótką jazdę ? Chyba podziękuje
  • Odpowiedz
  • 5
@Nolimit

rejestracja żeby była na środku, a nie na #!$%@? na boku


Jak na #!$%@? na boku? Przecież tak jest seryjnie w alfach od wielu lat i wygląda to spoko, dodaje charakteru imo.
  • Odpowiedz
  • 2
@Nolimit raczej większości się podoba. Mi na pewno.

Wg Ciebie lepszą opcją byłaby rzeźba czyli zakrywanie grilla? To by dopiero ciekawie wyglądało :)
  • Odpowiedz
@Luko: Trochę lepiej, ale jednak należy zwrócić uwagę na brak wyobraźni projektantów, którzy nie potrafią zrobić czegoś co nie będzie wypalało oczu
  • Odpowiedz