Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie to sobie....

Oskarki właśnie wracają z pracy, studiów, czegokolwiek, czekają na nich Julki które to oprócz makijażu są wręcz przeświadczone o tym że będą grzm.... zdobywane dziś wieczorem. Atmosfera wolności i miłości unosi się w powietrzu którym oddycha elita.

Dla przegrywa będzie to dzień jak co dzień - alko, gierki, podziwianie zerowej ilości par na #tinder, czytanie wypoku o tym jak mirki mają problemy bo mają żony i dzieci, i nie wiedzą jak to wszystko pogodzić z dużą ilością wycieczek które sobie fundują.... Będziemy w milczeniu patrzeć w lustro i zastanawiać się nad powodem dla którego w ogóle dalej ciągniemy to życie.

Nic mnie nie łączy z tym krajem, jestem obywatelem trzeciej kategorii w tej obsranej p0lsce. Pomyśleć że kiedyś byłem patriotą i dziś tego ogromnie żałuję.

Jedyna nadzieja to możliwość odejścia z tego świata, bo skoro wyrok już zapadł to nie ma sensu z nim walczyć bo i tak wyroku się nie zmieni

#logikaniebieskichpaskow #przegryw #depresja #suicidefuel #oswiadczenie
  • 15
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: mój czas przeminął, jako 30lvl już za późno na rozpoczynanie wszystkiego od nowa lub po prostu szczęście.

pieniądze nic tutaj nie dają mimo że całe życie myślałem że na nich się wszystko opiera( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz