Wpis z mikrobloga

Słuchajcie mirki, proszę o radę lub polecenie czegoś. Chce zrobić swoją stronę internetową, ale taką BIEDA STRONĘ. Chce żeby ktoś wszedł i żeby strona składała się tylko z jednej strony ( ͡º ͜ʖ͡º) strona wizytówka, czym się zajmuje, krótki opis, ewentualnie zakres i cennik. I tyle. Bez udziwnień, chce żeby tylko strona istniała. Niestety nie wiem bardzo jak się zabrać, ale wiem że nawet jakieś leśne dziadki mają swoje strony o tym jakie grzyby wczoraj z Bożenką zebrali, to myślę że sobie poradzę. Czy muszą to być jakieś kreatory stron? Jestem kumaty tylko nie wiem od czego zacząć. #hosting #www #stronywww #stronainternetowa #wordpress
  • 27
  • Odpowiedz
  • 0
@graf_zero wiesz co, przekonałeś mnie, nic mnie to nie będzie kosztować a może spełni to moje oczekiwania. W linku dam profil Facebooka i gituwa będzie. Jak to nie będzie to, to pobawię się ze stronkami. Tenks
  • Odpowiedz
@jakub972: jak tylko bieda strona z jednym widokiem a zależy Ci np. na domenie .pl to kup sobie w ovh domenę .pl, gratis dostaniesz hosting 10MB, starczy na jednego htmla z obrazkami i wrzuć tam co potrzebujesz.
Instalowanie dla tego wordpressa to bezsens.
  • Odpowiedz