Wpis z mikrobloga

@BennyBlanco: przede wszystkim to oni maja w dupie te godziny doreczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A dzwonia albo nie dzwonia. Czasem w ogole nie dzwonia i rzucaja paczke przez plot. Czasem zaznaczaja ze nikogo nie bylo, a nawet nie przyjechali
Czasem nawet zaznaczaja ze dostarczyli a wcale nie dostarczyli
I wszystkie przypadki przerobilem w praktyce
Takze nigdy nie wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)(
@sberatel mi też tak jeden kurier #!$%@?ł, ale nie pamiętam który... Paczka odebrana. Wtf, dzwonię, a oni, że nie wiedzą co jest i zaraz będą gadać z kurierem. Zostawił u sąsiada nie informując nikogo. XD gdyby sąsiad okazał się #!$%@? to by powiedział: nic nie ma i elo.

U mnie na osiedlu najlepszy jest DPD. SMSem numer do kuriera, zawsze dzwoni, zawsze można się dogadać, że podjadę do niego gdzieś dalej jak
@BennyBlanco: Wszystko zależy od kuriera i firmy dostawczej. Ja np. miałem kiedyś na rejonie super kuriera z DPD, jak czasami coś było nie tak z paczką (np. widać było że walnięta, raz też coś z niej ciekło) to dzwonił do mnie od razu z sortowni i pytał czy w ogóle ją brać czy od razu ma odsyłać i reklamować :D
@BennyBlanco powiem tak, masz okienko np 15-17 i będziesz w domu przed 15 - kurier przyjedzie przed 17 żebyś musiał kurna 2h czekać. Ale jeśli zamówisz 15-17 a wiesz ze przyjedziesz do domu 15:30 - kurier o 14 już będzie z paczką pod drzwiami
@sberatel: to jest wszystko loteria jakiego kuriera masz rejonie. Ja dla odmiany mam fajnych kurierów z poczty polskiej którzy mi często dzwonią czy jestem w domu żeby pakę przynieść problemu nie było. Za to z jUPSA mam tragicznego kuriera który ma #!$%@? na robote XD