Wpis z mikrobloga

Tak sobie gram w Dreada na dużej mapie, i nie mogę wyjść z podziwu jak dobrze i szybko to działa. Szkoda że tak mało powstaje tak dobrego softu ma ami (no i w tym wypadku również dla atari). Brawa dla naszego rodaka za pokazanie że się da. No i szkoda że tak późno...
#retrogaming #retrocomputing #amiga #atari
Pobierz
źródło: comment_1632415906OTIl7Iiv1TpzlgqqWQPaIm.jpg
  • 9
@Banacek: Szkoda, ale to są setki jak nie tysiące godzin poświęcone dla garstki pasjonatów, sam respekt wspólnoty mu ich nie zapłaci. Oczywiście nie każdy pracuje tylko dla pieniędzy (bądź niektórzy mogą sobie pozwolić na taki luksus), jednak opedzlowanie jakiegoś gniota klikacza na Android jest na pewno tańsze i ma więcej potencjału do zarobku. Zatem, i tym bardziej chapeau bas, a jak widzę że to jest na Atari to jeszcze większy ukłon,
Jak to postawi na Kickstarter z pudełkiem to chyba nawet najwięksi piraci mu to kupią.


@Banacek: Ja na pewno. To jest przełomowy produkt który obala tezę ze Doom na Amidze nie zadziała nigdy (sam Carmack popełnił takie bluźnierstwo). Ile ja się nacierpiałem w szkole przez to, ile siły włożyłem w obronę ehhh. Co to były za piękne czasy!
@Banacek: KK i reszta działa ostro, patronejty i discord odpalone. KK caly czas robi poprawki i dodatki do silnika. Reszta spolecznosci bawi sie w robienie mapek.. teraz poza doszlifowaniem silnika to kwestia kontentu, reszty grafiki i map.. zapraszam na discorda, mozna popytac, poigadać, ekipa się udziela i jest bardzo duzo ludzi.. discord dreadzone - noe moge wkleic linka bo blokuje wykop