Wpis z mikrobloga

@Janusz_z_Rivii: nie będę gołosłowny, dodaje dowód w postaci strategii (buildu) znalezionego na Diablo 2 Daleka Oaza. Data 2005 wiec jesteśmy blisko stwierdzenia „20 lat temu”, w dodatku wtedy przypadał największy peak tej gry.
Maja tam więcej buildow z tamtych lat i nigdzie nie pada słowo wizard, natomiast jest sorc oraz czarka (mieliśmy tez skrót na klasę w naszym języku)
sprytny-wegorz - @JanuszzRivii: nie będę gołosłowny, dodaje dowód w postaci strategii...

źródło: comment_163248262772WNYe8VkgWkXPIb513Wqh.jpg

Pobierz
największy peak tej gry

2005


@sprytny-wegorz: Tak było, nie zmyślam XD dzisiaj z kolei jest największy „peak” Gothica, bo tysiące przegrywów min. na wykopie spuszcza się nad tym crapem XD bez odbioru

Blizzsorc


To mógł wymyślec tyko jakiś upośledzony dzieciak XD
@Janusz_z_Rivii: O do pierwszego to nie ma sensu dyskutować bo #!$%@? trzecia wiadomość i już doskonale widać ze merytoryki nie ma w żadnej z nich a jest co najwyżej ignorancja.
Odniesiesz się jakos do swojego wizarda czarodzieju? Czy nie było tematu bo wyszlo na to ze nie znasz sie a sie wypowiesz?

Co do blizzsorc to iksde. Możesz podać jakiś mniej upośledzony skrót który od razu mi powie ze mowa jest
@Mike_Ainsel: Nie mam pojęcia jak to obecnie działa, chyba tez za wcześnie od premiery żeby był jasny statement w tym temacie. Z pewnością nie będzie to na legalu, pytanie czy blizzard bedzie to egzekwował. W starym diablo odkąd grałem to nie było z tym problemów.