Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie #!$%@?? Tag #koronawirus. Wchodzę sobie rano w gorące a tam co drugi wpis to wojna szurów z covidianami. Zaszczepiłem się jakoś w maju, od tamtej pory mam cały ten temat w pompie i nie rozumiem jak można się tym tak mocno emocjonować, szukać spisku i udowadniać wyższość jednego obozu nad drugim. Normalnie wrzuciłbym tag na #czarnolisto, ale obawiam się, że wtedy ominie mnie jakaś istotna informacja na temat covidu. Weźcie wy tagujcie te wysrywy #bekazantyszczepow, #bekazcovidian albo #teoriespiskowe żeby nie trzeba było tego oglądać.
  • 15
@piotr03:

nie rozumiem jak można się tym tak mocno emocjonować, szukać spisku

I nie skumałeś do tej pory, że gra w tej wojnie nie toczy się o "szukanie spisków", tylko o to, czy wrócimy wreszcie (po 2 latach!) do względnej normalności, czy może będziemy żyli w sanitarnym totalitaryzmie - nosili szmaciane amulety, odsyłali bezobjawowe dzieciaki całymi klasami na kwarantannę, mogli swobodnie korzystać z usług publicznych, bezpieczne prowadzić biznesy, mieć dostęp do
@Dutch: jedyny objaw tego "sanitarnego totalitaryzmu" jaki widzę to fakt, że w niektórych sklepach muszę założyć maseczkę, ot co.
@shogu: nie lubię igieł, ale jak będzie trzeba to nie widzę problemu
@Stallion45: właściwie to tylko o realnym wzroście zachorowań i śmiertelności oraz związanych z tym chwilowych obostrzeniach
wystarczy mi opinia ekspertów z krajów zachodnich. Dla ciebie pewnie brzmi to bardzo niepoważnie, ale mam wieksze zaufanie do ludzi zajmujących się medycyną całe życie niż do internetowych specjalistów


Niepowaznie bo slyszysz tylko tych "eskeprtow" ktorych chca zebys zobaczyl . Pozostali sa ocenzurowani.

Tak naprawde decyzje podejzmuje Fauci Biden Morawiecki i Niedzielski.