Wpis z mikrobloga

  • 6
@Pandzior no słuchaj, jest popyt to i jest podaż. Ja tam wolę naturalne tworzywa, które kupujesz raz na 10 lat i które nie zrobią #!$%@? w środowisku przy utylizacji i rozkładzie, ale co kto lubi :) fajnie, że jest wybór.
  • Odpowiedz
Wikipedia to nie poprawne zrodlo wiedzy.


@Gigamesh: Bo co, pani z polskiego tak mówiła? XDDDDD W tych czasach wikipedia jest jak najbardziej wiarygodnym źródłem wiedzy, o ile podane są artykuły źródłowe w stopce, z których autor wpisu korzystał.
  • Odpowiedz
  • 15
@majkkali w dzisiejszych czasach Wikipedia jest wiarygodnym źródłem informacji jak trzeba odwalić prezke na gównoprzedmiot na studiach A przestaje być wiarygodnym źródłem informacji gdy przedstawia treści które są niezgodne z naszym światopoglądem
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: @ethics: Ale co ja mam Ci kontrargumentować skoro nikt tu nie mówi ze to jest lepsze czy gorszexD Ja nawet nie jestem wegankąxD Po prostu czytam i widzę że @Vulne komuś odpowiada normalnie, podejrzewam że ona też weganką nie jest a wy się #!$%@? jakby ktoś was zmuszał do takiego stylu życia zamiast zaakceptować fakt że istnieje nisza zainteresowana taką odzieżą czy kosmetykami wegańskimi.

Druga sprawa,
  • Odpowiedz
@Vulne: ten tekst to propaganda organizacji weganskich, coś jak filmy z rzeźni gdzie okaleczają zwierzęta przed ubojem. Ostatnio testują nowe metody strzyżenia owiec które nawet nie wymaga nożyczek.

Nikt nie okalecza zwierzaka który przynosi mu zysk. Zieloni latają po farmach i jak tylko znajdą jakąś patole to głoszą ze jest to standard w branży.

Okaleczone owce są podatne na infekcje, a muszyce kontroluje się przez regularne kąpiele owiec w środkach
  • Odpowiedz