Wpis z mikrobloga

Czołem n*uropki i covidianie, czy zaczęliście już powoli dostrzegać, że ci sami ludzie którzy najgłośniej drą mordę o strasznym wirusie i konieczności obostrzeń równocześnie gdy kamera nie widzi mają tego śmiesznego wirusika głęboko w dupie, podobnie zresztą jak was i wasze zdrowie? xD Jak myślicie, czy gdyby ta choroba była naprawdę tak groźna jak dziennikarze i politycy wam ją przedstawiają, to czy ci sami dziennikarze i politycy chodziliby sobie na wyjebce po sklepach bez maski i spotykali się na imprezach po kilkadziesiąt/kilkaset osób również bez masek? Czy raczej chowali się spanikowani po piwnicach jak szczury, tak jak wy? Odpowiedź pozostawiam wam.
#koronawirus #neuropa #bekazcovidian #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpodludzi #konfederacja
T.....e - Czołem n*uropki i covidianie, czy zaczęliście już powoli dostrzegać, że ci ...

źródło: comment_1632333571wxJGoUkxR50tDzwh2GXLAh.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Tallahasee żadnych szans na opamiętanie. Co najlepsze oni doskonale wiedzą że zostali wyruchana, ale za żadne skarby świata, się do tego nie przyznają. Będą robić dobrą minę do każdej następnej dawki, każdego lockdownu, każdego ograniczenia. Są jak te dziwki z Dubaju, które zracjonalizowały sobie nawet stanie na klatę. To jest obraz covidian
  • Odpowiedz
@Tallahasee Ale co w tym dziwnego. Całe wakakcje i wrzesień odbywają się wesela i inne imprezy, normalni ludzie chodzą gdzie chcą. Nie ma w tej chwili żadnych restrykacji w prywatnych miejscach. Bardziej zastanawia to że wrogowie polityczni razem się bawią choć mnie to akurat nie dziwi bo znam realia od dawna.
  • Odpowiedz
@gtk90: ale tak jest od '89. Oni tylko przed kamerami się "gryzą". Prywatnie razem wódkę piją, te same #!$%@? grzmocą i z tej samej zwijki koks walą. Chodzi tylko o to, kto co 4 lata bardziej ludziom mózg spierze żeby móc "porządzić" w tym kraju i #!$%@?ć ile się da bez rozliczania przez inne partie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Tallahasee: ty wymagasz od neur0pków takich wniosków? Te pustaki wiedzą jedynie, że jak ktokolwiek z konfederacji piardnie albo się zesra, to trzeba natworzyć 30 nowych wpisów na mirko, choć waga problemu jest porównywalna do ubicia muchy w kiblu. Bezmyślny tępy plankton jak neur0pki nie potrafi samodzielnie myśleć a co dopiero zacząć coś dostrzegać.
  • Odpowiedz