Wpis z mikrobloga

Płód to nie dziecko oczywiście. Jaka kara powinna grozić za to że ktoś podejdzie do babki w 8 miesiącu ciąży i jebnie ją w brzuch tak, że płód wypadnie z siodełka? Kobiecie nic się nie stanie, ginie tylko płód. Sprawca robi to świadomie bo chwilę wcześniej mówi że zabije jej płoda.
#pytanie #zagadka #glupiewykopowezabawy #moralnosc
maszfajnedonice - Płód to nie dziecko oczywiście. Jaka kara powinna grozić za to że k...

źródło: comment_1632333204Q5OkbFEJFNRCbUItZlpSak.jpg

Pobierz

Ile więzienia za świadome pozbycie się czyjegoś płodu?

  • zero to jeszcze nie człowiek 35.0% (7)
  • 1-3 jak za psa 20.0% (4)
  • 4-10 jak za włamanie z bronią w ręku 0% (0)
  • 11-25 jak za czlowieka 45.0% (9)

Oddanych głosów: 20

  • 19
  • Odpowiedz
Nikt nie wykonuje aborcji w 8 miesiącu ciąży.


@kretoslaw25986: Nie rozumiem nawiązania. Nic o aborcji nie piszę. Piszę że jakbym #!$%@?ł takiego płoda to ile według was powinienem kary dostać. Raczej nie za dużo bo to nie człowiek a prawo mówi o zabójstwie człowieka.
Ja bym powiedział że co najwyżej zawiasy bo matka się mogła gorzej poczuć.
  • Odpowiedz
@kretoslaw25986: w zasadzie jak wierzyć pwn to w 8 miesiącu nadal nie jest dzieckiem.
dziecko,

med., psychol. człowiek w pierwszym okresie postnatalnego rozwoju osobniczego (ontogeneza), od chwili urodzenia do zakończenia procesu wzrastania;
  • Odpowiedz
@Nemayu: jacy ludzie? masz na myśli OPa? bo on to teraz zrobił, i pytam jego dlaczego. \nie widzę aby tutaj ktoś inny to powiedział oprócz niego.
to czy coś jest dzieckiem nie wydaje się być konieczne do określenia człowieczeństwa.
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: aborcja to zabójstwo tylko że, tak jakby usprawiedliwione, bo płód czasami zagraża życiu lub zdrowiu matki, a nawet jeśli nie to zabiera zasoby ciała kobiety, więc myślę że można dać ciche przyzwolenie na aborcję "na życzenie"
  • Odpowiedz
@10129: OP nawiązuje do wypowiedzi innych ludzi i nie udawaj debila, że nie widziałeś takich wypowiedzi. Porozmawiaj z tęczowymi to ci to wytłumaczą.
  • Odpowiedz
@Nemayu:

op napisał więc chyba nie nawiązuje do tego tematu a w tym temacie bywają takie rzeczy mówione przez jakiś procent ludzi. swoją drogą człowiek w znaczeniu biologicznym, prawnym i filozoficznym nie musi być tym samym, też kwestia w jakim kontekście ktoś to mówi.

Nie rozumiem nawiązania. Nic o aborcji nie piszę


ale poważnie już

co mnie interesują wypowiedzi pojedynczych osób? jak używa takich wypowiedzi to niech zawoła ich autorów i
  • Odpowiedz
@Nemayu: nom dokładnie to zrobił, i napisałem dlaczego to tania sztuczka czego sam jest chyba świadomy bo nawet nie zamierza tego bronić.
  • Odpowiedz
@10129: Dokładnie. Nic nie wnosi do tematu. Wszyscy wiedzą, że chodzi o to, że ludzie z ruchów proaborcyjnych uważają płód za coś innego niż człowiek i mówią, że płód to nie jest dziecko - nieczłowiek i odwrotnie, że to nieczłowiek, a więc i niedziecko.

Tłumacz to tym proaborcyjnym baranom, a nie typowi co ciśnie z nich bekę wypowiadając się tak jak oni.

W mowie potocznej mówi się, że kobieta nosi pod
  • Odpowiedz
  • 0
@Nemayu
OP udaje, że nie pisał nic o aborcji więc sam jest sobie winny wytknięcia mu tego co robi.

Ja tego w sumie nie wiem, nie widziałem statystyk jaki procent uważa, że to nie człowiek, bo to co ktoś w necie pisze mnie średnio przekonuje.
Ja jestem za aborcją i nie mam problemu z nazywaniu tego człowiekiem ¯_(ツ)_/¯

no dziecko to nie jest w znaczeniu biologicznym więc dobrze mówią z tym akurat
  • Odpowiedz
@10129: Nie udaje, że nie pisze o aborcji tylko zwraca uwagę na to, że temat nie dotyczy tego do kiedy można dokonać aborcji i nikogo tutaj to nie obchodzi. Temat dotyczy zabicia płodu na ulicy.
  • Odpowiedz