Wpis z mikrobloga

Mirki wybieram się do karpacza na kilka dni, póki co wyznaczyłem sobie taką trasę na najbardziej oczywisty szczyt śnieżkę https://mapa-turystyczna.pl/route/8qqf . Macie do polecenia jakieś fajne długie szlaki najlepiej żeby to była pętla zaczynajaca i kończąca się w karpaczu? Mam samochód więc jak coś może być również w najbliższej okolicy. A może polecacie zmienić tą trasę na Śnieżkę jakoś? Z góry dzięki!
#gory #karkonosze #karpacz #szklarskaporeba #sniezka #turystyka
  • 14
@JamesDarmody: lecisz sobie do spalonej strażnicy później do Lucni boudy, tam kierujesz się na niebieski do bileho laby, później żółtym do góry i do spindlerovej boudy, tam możesz lecieć zielonym na Polane przy odrodzeniu albo na słonecznik.
@JamesDarmody: Sowia Dolina też jest bardzo fajna, szczególnie martwe drzewa na niej. Ja nie robiłem aż tak długiej trasy, tylko ze Śnieżki poszedłem na Skalny Stół i z niego trochę się cofnąłem do trasy czarnej w dół do Karpacza. Trasa pierwsza, którą wkleiłeś jest też elegancka, chociaż ja robiłem trochę inną, krótszą wersję, przez Schronisko Samotnia - samo schronisko nie jest niczym wybitnym ale staw koło niego malowniczo komponuje się z
@jimw: Dzięki wielkie, rozważe jeszcze to ze szklarskiej bo w sumie to wielkiej roznicy mi nie zrobi tam podjechać. Co do odległości to wiem na co się piszę, nie będzie to pierwsza tej długości wycieczka w górach:)