Wpis z mikrobloga

Ależ wysryw Mazurka i Stanowskiego. Tak jak obu lubię, tak stwierdzam że są oderwani zupełnie od rzeczywistości i nie rozumieją sedna problemu.

W całej aferze nie chodzi o to czy Mazurek jest bardziej lub mniej obiektywny - bo to średnio mnie interesuje, wg mnie jednostka nigdy nie może być w pełni obiektywna i prawdę mówiąc niech sobie na imprezę zaprasza kogo chce.

Mnie obrzydza tylko to, że Polska po 89 nigdy nie była aż tak podzielona tak jak dzisiaj, a nikogo z polityków kompletnie to nie rusza bo żyją w innym świecie.

Na poziomie zwykłego obywatela odbywają się dramaty - ludzie potrafią zerwać kontakty ze swoją rodziną czy przyjaciółmi w imię politycznej wojny którą prowadzą te świnie. Nawet na tym głupim wykopie - #!$%@? się codziennie, wyzywamy od idiotów, lewaki nie są w stanie znieść prawaków, prawacy lewaków i plują na siebie wszędzie gdzie tylko jest na to okazja - wszyscy łykamy tą obrzydliwą propagandę z obu stron i chodzimy non stop nabuzowani i jesteśmy gotowi zniszczyć jakąkolwiek relację w imię tych mend i ich gry.

Tymczasem okazuje się że politycy mają tą wojnę totalnie w dupie. My się żremy między sobą, a oni na luzie sobie walą razem wódę. I żeby nie było - nie miałem żadnych złudzeń co do tego że jest inaczej. Po prostu co innego wiedzieć, a co innego zobaczyć. To jest tak paskudnie obrzydliwe że szkoda słów.

Rzyg

#polityka #4konserwy #neuropa #kanalsportowy #lewica #konfederacja #tvpis
PeterGosling - Ależ wysryw Mazurka i Stanowskiego. Tak jak obu lubię, tak stwierdzam ...
  • 20
@PeterGosling Stano z Mazurkiem próbowali wszystko obrócić w stronę żartu, patrząc po odbiorze poszło im niezbyt dobrze.

Stano i Mazurek odpuścili sobie wszelką refleksję nad tym że polscy politycy podzielili naród na dwa obozy, nawet ze Smoleńska zrobili sprawę polityczną a prywatnie umawiają się na wódeczkę i śmieszkują.

Stano jest oportunistą, musi zapracować na swój program w TVP.
@PeterGosling: Tylko ja nie rozumiem o co ten wielki szum. Na urodzinach pewnej osoby pojawili się politycy z różnych ugrupowań. I co miał zrobić Budka, jak przyszedł i zobaczył Glińskiego? Z fochem wyjść? Czy Kukiz widząc Budkę powinien tak samo zrobić? No bo skoro są z różnych partii, to nie mogą ze sobą rozmawiać na jakimś przyjęciu? Rozumiem oburzenie, gdyby tam był Braun i Niedzielski i sobie razem wódeczkę popijali, tak
za co ich lubisz?


@handsomejack: Stanowskiego lubię od bardzo dawna, jeszcze na dłuuugo przed mainstreamowym fejmem. W zasadzie od samego początku Weszło czyli od ponad 10 lat. Po prostu pod względem biznesowym i twórczym jest to kopalnia świetnej inspiracji.

Co do Mazurka po prostu mnie bawi jego sposób prowadzania rozmów z politykami. Oczywiście z dziennikarstwem nie ma to nic wspólnego - ale nie oglądam tego po to żeby czegoś się dowiedzieć
@notrzeba: Nie, nie powinni w ogóle tam się pojawić… Nie, to nie jest normalne, ludzie, którzy mają realny wpływ na ten kraj i przede wszystkim podzielili go na dwa wzajemne walczące obozy spotykają się i walą wódę. Nie, to nie jest to samo co znajomi na imprezie, którzy mają odmienne poglądy. To są osoby publiczne, jak wygląda ich wiarygodność jak jednego dnia jebią równo PiS, TVP, Suskiego za LexTVN, a drugiego
Na poziomie zwykłego obywatela odbywają się dramaty - ludzie potrafią zerwać kontakty ze swoją rodziną czy przyjaciółmi w imię politycznej wojny którą prowadzą te świnie. Nawet na tym głupim wykopie - #!$%@? się codziennie, wyzywamy od idiotów, lewaki nie są w stanie znieść prawaków, prawacy lewaków i plują na siebie wszędzie gdzie tylko jest na to okazja - wszyscy łykamy tą obrzydliwą propagandę z obu stron i chodzimy non stop nabuzowani i
ludzie, którzy mają realny wpływ na ten kraj


@static_cast: serio uważasz że mają REALNY wpływ na ten kraj? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To są osoby publiczne, jak wygląda ich wiarygodność jak jednego dnia jebią równo PiS, TVP, Suskiego za LexTVN, a drugiego idą razem na imprezę i nie wierzę, że nie wiedzieli kto się na niej pojawi


Serio zakładałeś że jakikolwiek polityk jest wiarygodny? Zakładam że jesteś
@PeterGosling: Jedyną obrzydliwą rzeczą jest to, jak Polacy są durni, zawistni i agresywni.
Ludzie myślą, że ci w sejmie to głupi są, bo sami są za głupi żeby ogarniać otoczenie. Mentalność kibola sprawia, że z automatu patrzą na barwę klubową a nie na ludzi.
Wiesz, czemu politycy tak dążą do tworzenia podziałów? Bo Polacy to lubią, bo te puste łby tego potrzebują, bo do większości społeczeństwa nie dociera fakt, że można