Wpis z mikrobloga

Jak to jest #!$%@? możliwe, że trzy gry pod rząd gram sobie supportem (silver III) i mój adc ma następujące rangi: bronze IV, bronze III i poza rankingiem (dodatkowo w tej grze miałem jg iron I)?
W drużynie przeciwnej tylko raz (w pierwszej grze) przeciwnik w rangą poniżej bronze I.
Ręce mi opadły po 3ciej grze, oczywiście 3 gry w dupę :D
#leagueoflegends
  • 4
@Momos: nowe konta mają pewne startowe MMR w rankedach w okolicach twojego, więc je dostajesz do gier. Różnie bywa, albo ktoś smurfuje na nowym koncie i masz free wina, albo ktoś dupy od ręki nie odróżnia i dostajesz oklep.
@Momos: Bo rangi nie mają znaczenia, tylko MMR. Ktoś może mieć bronze III, ale mieć MMR w silver I i na tej podstawie będzie go dobierać.
Przykładowo ostatnio na alcie, na świeżym koncie, które nie grało rankedów, zacząłem grać rankedy i po pierwszym placemencie dostałem rangę bronze III, a dobierało do gier z silver I/ gold IV.
@Momos: Bo Riot ma #!$%@? na poprawny matchmaking, działanie klienta czy serwerów, a jedyny zespól który u nich pracuje jak powinien to ten od skinów. Mam nadzieję, że pomogłem.