Wpis z mikrobloga

  • 1
@mat_pl ogólnie zdzierstwo w c--j. Płacić za możliwość łowienia z łodzi. PZW to taka komuna że szkoda gadać. Ja na szczęście łowię z łodzi w cenie xd a cena 300 zł to też jakiś absurd.
  • Odpowiedz
@Simfecstio: niepełna z brzegu 150zł, pełna z łodzią wychodzi i trolling 215
+ 11zł członkowska
W Zachodniopomorskim kojarzę, że też jak kupowałem z 2 lata wstecz to pytanie było czy z łodzią czy bez
  • Odpowiedz
@Simfecstio: No niby gdzieś w sejmie ktoś z PiS'u jebnął pomysłem na składkę w stylu cała Polska + zmiana/likwidacja PZW. Chyba nałapać chcąc elektoratu wędkarskiego całkiem sporego. Pytanie kiedy i co w zamian, bo s--------ć łatwo w wydaniu partii
  • Odpowiedz
  • 0
@mat_pl to składka członkowska w Poznaniu to 100 zł xd to i tak macie taniej. Tragedia te opłaty. To już bardziej opłaca się ogarnąć jedną fajną wodę i tam kupić składkę na rok .... Ostatnie dwa lata ceny poszły jakoś o 80 zł. Wcześniej co roku o 5 teraz o 40 xd
  • Odpowiedz
  • 0
@mat_pl te okręgi to też pole do malwersacji. Jakieś porozumienia. Chuje muje dzikie węże. Tragedia. Jedna składka na cały kraj ale w jakiś sposób trzeba weryfikować zamieszkanie wędkarza żeby składki rozdysponować adekwatnie do regionów. Warszawa ma 40% wędkarzy i 40% składek idzie na zarybianie w okolicach Warszawy. Chociaż cholera wie jak jest w innych państwach. U nas to jest naprawdę mega patologia.
  • Odpowiedz
@Simfecstio: W tym roku niestety nie kupowałem bo dzieciok na świat przyszedł a w przyszłym robię chyba myk i biorę kartę na Odrę, odcinek, którym zarządza spółdzielnia rybacka. Wychodzi trochę taniej ale kurczę są tam ryby, nie dlatego, że zarybiają etc. Po prostu ten odcinek jest rybny i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z 3 lata temu płaciłem PZW rok + jednodniowa na tym odcinku. Jak
  • Odpowiedz
  • 0
@mat_pl a najbardziej w---------e jest to że w tym roku pracowałem w weekendy i na rybach byłem raz. Może jeszcze raz/dwa razy pojadę ale to max. Następny rok pierodle pracę w weekendy. No i minus że z kumpel z którym jeździłem zamienił się w piwniczaka i nie wychodzi z domu a dwóch innych wyjechało za granicę eheh no i dopiero w tym roku chce kupić auto. Na wakacje łódkę i se
  • Odpowiedz