Wpis z mikrobloga

Gikiewicz ma rozmowę z selekcjonerem Sousą. Dzień później Borek ze szczegółami sprzedaje na wizji o czym była rozmowa. Myślałem, że na tym się skończy iii... się zdziwiłem. Chwilę później Gikiewicz na kamerkach rozpowiada o czym rozmawiał z selekcjonerem. Jak ktoś jeszcze ma sranie o Gikiewicza, to ma właśnie odpowiedź. Stanowcze NIE dla takich ludzi w kadrze. Szamo go bardzo dobrze ostatnio podsumował.
Ostatnie słowa Sousy też mnie utwierdzają w tym, że Matty Cash po otrzymaniu polskiego paszportu będzie tematem do gry w reprezentacji. I bardzo #!$%@? dobrze.
https://www.meczyki.pl/newsy/paulo-sousa-skomentowal-sprawe-mattyego-casha-stanowcze-slowa-selekcjonera/173937-n

Czekam tylko na gadanie Borka, że jakiś chłopak z Anglii dostaje powołanie, a młody Sebek Szymański.. Polak z krwi i kości robiący liczby w Rosji nie dostaje powołania. Nie oglądam jego meczy, ale to jest liga, gdzie nawet Grzesiek Krychowiak robił jakieś liczby. I szczerze? Nie rozumiem czemu Piekarski wypchnął 20 letniego wtedy Szymańskiego do Rosji. Powinien jak najszybciej robić out do Bundesligi, Serie A czy innej ligi. Pograł 2 lata w Moskwie, będzie leciał 3 rok i starczy.
#reprezentacja #mecz #pilkanozna #kanalsportowy
  • 15
@iksboks: To pomyślcie ile musi strzelać z ucha na co dzień Gikiewicz, skoro w ogóle nie widzi problemu z tym, żeby całą prywatną rozmowę streszczać w wywiadzie, chwilę po tej rozmowie. I to z selekcjonerem, który może i nie chce - ale nadal mógłby spełnić jak twierdzi - jego marzenie. Więc może nie powinien lizać zada, ale chociaż zachować się w porządku. Bo tak zamknął sobie absolutnie jakiekolwiek opcje.

On pewnie
Nie oglądam jego meczy, ale to jest liga, gdzie nawet Grzesiek Krychowiak robił jakieś liczby. I szczerze? Nie rozumiem czemu Piekarski wypchnął 20 letniego wtedy Szymańskiego do Rosji. Powinien jak najszybciej robić out do Bundesligi, Serie A czy innej ligi. Pograł 2 lata w Moskwie, będzie leciał 3 rok i starczy.


@iksboks: Czasami lepiej zamilknąć niż robić z siebie debila. Nic nie usprawiedliwia powołań dla Płachety, Recy czy Piątka i jednoczesny
Sebek Szymański.. Polak z krwi i kości robiący liczby w Rosji nie dostaje powołania. Nie oglądam jego meczy, ale to jest liga, gdzie nawet Grzesiek Krychowiak robił jakieś liczby. I szczerze? Nie rozumiem czemu Piekarski wypchnął 20 letniego wtedy Szymańskiego do Rosji. Powinien jak najszybciej robić out do Bundesligi, Serie A czy innej ligi.


@iksboks: Z Szymańskim to są o tyle bzdury co piszesz, że mamy powoływanych w kadrze np. chłopca
@robertx: oprócz Zielińskiego to nie powiedziałbym, że jest znacząco słabszy od tych, których wymieniłeś, dla mnie to już zależy w jakiej formie są poszczególni zawodnicy. Wiadomo, że liga rosyjska nie jest najsilniejszą ligą, ale bycie w 11 sezonu o czymś chyba świadczy
@iksboks: choć nie trawię typa, to obejrzałem jakiś fragment pod tagiem i.... w sumie afera z dupy, bo nie ma tam nic takiego, czego nie powie byle piłkarz przy wywiadzie. Spodziewałem się co najmniej sytuacji podobnej do tej z Gumnym, gdzie faktycznie to było coś prywatnego i chlapanie o tym w mediach było skrajnym debilizmem, no ale tutaj? Co takiego niestosownego powiedział? Że jest hierarchia? Że są inni, młodsi bramkarze? Że
bezbekpol - @iksboks: choć nie trawię typa, to obejrzałem jakiś fragment pod tagiem i...