Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mógłby mi polecić sklep z dobrymi, porządnymi smyczami dla psów? Przeglądam net i czuję się jak w tej paście, gdzie chłop chciał sobie zrobić obiad, a w przepisach znajdował takie składniki jak smocza łuska czy łza dziewicy. Szukam smyczy 10 metrów, mocnej, porządnej dla owczarka niemieckiego 50 kg, mega silnego ze skłonnością do ciągniecia w ekscytacji. Poleci ktoś jakiś? #pies #owczarekniemiecki #zwierzeta
  • 8
@CzyJestCosWiecej: nie istnieje taka smycz. na spacery kup mocną smycz 3 metry max, może być przepinana żeby sobie wygodnie skrócić. a linka 10 m to tylko do nauki, nie dopuszczając do ekscytacji

smycz jak będzie gruba parciana to powinna wystarczyć. no i cwicz samokontrolę, to trzymanie psa który się wyrywa to nie dobrego ani dla Ciebie, Twoich stawów i dla tego do którego pies startuje
@r__k: dziękuję! Sprawdzę te nazwy. Może nie mam wariata, ale na jednym z ostatnich spacerów podczas odpoczynku nad jeziorem zeżarł skórzaną smycz gdy się zamyśliłem( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)