Wpis z mikrobloga

Zamawianie kuchni w #ikea w praktyce:
- zamawiasz usługę wymiarowania, czas oczekiwania 1-2 tygodnie,
- umawiasz się na projektowanie kuchni, czas oczekiwania też 1-2 tygodnie,
- masz projekt kuchni, myślisz, że teraz już z górki, nic bardziej mylnego,
- projektant sugeruje wymiarowanie sprawdzające, żeby potwierdzić, że projekt kuchni jest poprawny, czas oczekiwania ok. miesiąc w opcji w cenie lub 2 tygodnie za niemałą opłatą - swoją drogą po co pierwsze wymiarowanie jak i tak potem projekt nie jest pewny i trzeba mierzyć i sprawdzać ponownie, nieważne
- nie czekasz już, mierzysz i sprawdzasz sam, w między czasie robisz swój projekt, lepszy, bo ten od nich okazał się być kiepski,
- teraz już musi być z górki, wszystko masz, idziesz już tylko zamówić, w głowie już masz, że nie będziesz korzystać z opcji transportu, składania przez ikea itd., żeby nie czekać kolejnego pół roku na kuchnie,
- na miejscu okazuje się, że na zakup kuchni też trzeba się umówić, czas oczekiwania 2 tygodnie, tak, trzeba się umówić, żeby zrobić zakup kuchni lub wziąć numerek i poczekać kilka godzin na swoją kolejkę,
- właśnie siedzę w ikea i czekam na swój numerek, mają dzwonić, nie mogę za daleko odejść, bo czekają 10 minut i kolejka przepada.
W co ja się #!$%@? wpakowałem XD


#kuchnia #remontujzwykopem #gorzkiezale
karololo - Zamawianie kuchni w #ikea w praktyce:
- zamawiasz usługę wymiarowania, cz...

źródło: comment_1632239241fYweZkuXR1htUVj2aCVtgq.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
@karololo: jedna wycieczka z planem aneksu kuchennego - 2 godziny w IKEA na dobraniu mebli kuchennych. 3 tygodnie później instalacja. Jedyny mankament, który wyszedł w praniu, czyli przy montażu, to to że jednak zmieści się dodatkowa mała wisząca szafka kuchenna - wycieczka po nią zajęła mi 2 godziny w sobotę, ale panowie montażyści i tak w tym czasie zajmowali się resztą roboty.
  • Odpowiedz
@karololo: o kurde, co ta zaraza zrobiła ze światem.
Ikeową kuchnię wyklikałem sobie w tym ich programiku, poszedłem raz, pan "zweryfikował", coś tam zmienił co ten kiepawy programik nie umiał, klik i po kilku dniach przywieźli...
  • Odpowiedz
@karololo: i tak jakbyś porównał cenę jaką zapłacisz z ceną za kuchnię na wymiar, na którą też czekałbyś 2 miesiące, to będziesz parę ładnych tysięcy do przodu
  • Odpowiedz