Wpis z mikrobloga

#pwr #zalesie
Jaki cudowny nowy wydział na polibudzie. Inne wydziały dały radę wpakować wykłady w jeden dzień i machnąć salę wirtualną, bądź jakąś wygodną formę hybrydy, ale nowa Infa musi się wykazać. Zajęcia codziennie w środku dnia dla magistrów, co by przez przypadek nie ułatwić im pracy. Już widzę te tłumy ludzi, chętnie przychodzących do schowka na studentów w D1 na wykłady w czwartek o 13 i w piątek o 11, jako jedyne zajęcia w ciągu dnia. Ehh, mogli nam dać ludzi z dziekanatu z mojego W8, gdzie wolno im idzie, ale miło i pro-studencko o ile się dało, a tak to jakieś dziwne twory z W4 (°°
  • 28
  • Odpowiedz
  • 0
@haoos niby tak, tylko cholewcia denerwuje i martwi mnie fakt, że pomimo nie ma żadnych informacji na jej temat, a obowiązek zapisania się na to jest. Tylko jak? Tego już nie wiem..
  • Odpowiedz
Możne jakby leśne dziadki nie załatwiały posadek głównie dla rodziny, t


@XanderPLXE: wtf? Serio myślisz, że to taka fucha, że aż trzeba mieć protekcję rodziny? XD
Myślisz, że łatwo jest znaleźć młodego, kompetentnego i sprawnego informatyka z doktoratem, który by chciał uczyć studentów? (za 4680 zl brutto/mc)
  • Odpowiedz
@aikonek: Nie wiem ile w tym prawdy, ale słyszałem że wydziały wiedziały o tym już 2 tyg. temu i zmieniały plany na tryb hybrydowy. Jeśli to prawda to w4n albo wykorzystało jakiś wyjątek w tym rozporządzeniu albo jest taki syf że nie ogarnęli jeszcze tego
  • Odpowiedz
Jeśli to prawda to w4n albo wykorzystało jakiś wyjątek w tym rozporządzeniu albo jest taki syf że nie ogarnęli jeszcze tego


@Pawlinho: no właśnie na W4N wszystkie wykłady maja być zdalnie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) fajnie tam macie na tym wydziale
  • Odpowiedz