Wpis z mikrobloga

@Warcomx: juz sama marką ludzie sie beda mocno jarać, chociaz mi osobiście malowanie sie nie podoba. Jak tam jest jakas tiagra/105 i jest w stanie bardzo dobrym to ponad 3k dostaniesz w lekko, moze bardziej pod granice 4k nawet. A jak zaczekasz jeszcze troche i rynek bedzie dalej drożał to za rok 5-6k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie rowery i cala ich otoczka poszla do góry o
@Tigermass: Taką speckę znalazłem w sieci :

Specyfikacja :
Allez E5 Sport to wszechstronność w przystępnej cenie. Wszystko za sprawą sztywnej aluminiowej konstrukcji, karbonowego widelca i przerzutki Shimano Sora, dających maksimum pewności w siodełku i radość z pokonywania kolejnych kilometrów. Czas wsiąść na rower i... w drogę! Konstrukcja z najlżejszego, bardzo sztywnego stopu aluminium E5 Premium pozwala wykorzystać do maksimum energię pedałowania. Co więcej, dzięki specjalnej budowie rower równie dobrze sprawdza
@Warcomx: napis specialized mocno przyciąga ludzi. Ja jezdze na decathlonowym to nigdy nikt na mnie nie zwrócił uwagi. Pozyczylem raz od brata takiego mtb specializeda to na 30km trasie raz jakis dzieciak podjechal i powiedzial, ale fajny specialized, a kawalek dalej jacyś fani rowerow zagadywali co tam mam za osprzet, ile dalem i jak sie jezdzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To takie porshe/lambo/ferrari wśród rowerow
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tigermass:

To takie porshe/lambo/ferrari wśród rowerow

To tak nie działa xD,
spec robi zarówno rowery pokroju dacii i lambo, możesz mieć nowego speca czy innego treka z suportem na kwadrat i najniższą grupą osprzętu.
Tak samo jak możesz mieć Krossa za czy rometa za 30k PLN.
Tyle, że wtedy "fani rowerów" nie będą zagadywać, co najwyżej ludzie co się na tym trochę znają.