Wpis z mikrobloga

@gosciu82: niby wszystko spoko ale ciśnienie od tych co kupili po 0,8gr jest dosc mocne chyba
ogolnie nie kupuje rzeczy które urosły w trakcie pandemii o 400% bo po prostu uważam że się spóźniłem i tyle nie ma co tego dotykać, przynajmniej dla mnie.
niby wszystkie wyniki firmy dobre ale kij wie jak ludzie będą podchodzili do budowlanek jak skończy się zabawa z evengrade
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gosciu82: Ja wyszedłem przed wynikami przy 4.95. 3 i 4 kwartał jest dla tej spółki najlepszy, więc jak najbardziej jest szansa na zarobek i odbicie. Jednak trzeba mieć na uwadze ryzyko, że NN będzie chciał wywalić (i najprawdopodobniej cały czas to robi) pozostałe 8 mln akcji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gosciu82: nie kupuj spółki tylko biorąc pod uwagę c/z

Generalne jeśli kupujesz akcje patrz do przodu. Nie to co było - czyli wszystkie wskaźniki.

Jaka spółka ma przyszłość, jaką branża ma przyszłość? Co jest zagrożeniem dla spółki i branży? Czy spółka ma jakieś kontrakty jeśli tak to ile. Jaka ma cenę, ile ostatnio urosla? Wszystko trzeba brać pod uwagę.

Osobiście budowlanki bym nei tykał, chyba że to szybki strzał na tydzień-miesiąc,