Wpis z mikrobloga

@chapeau_bas: czego szukasz konkretnie ? żona prowadzi bloga to mogę Ci parę rzeczy wyłuskać. Mówisz o jakichś sałatkach czy rzeczach które przyrządzamy w domu i zanosimy do pracy ( w sensie - typowe danie ) ?
@chapeau_bas na weekend jedzie do wawy na jakieś warsztaty :>

ogółem rzecz biorąc wrzucam tutaj czasem rzeczy #gzw jeśli uznam, że są naprawdę fajne. Poza tym wszystko się nudzi. Masz takie jedzonko na co dzień to później tęsknisz do vifonek
ostatnio mieliśmy 2 plany :

posiłki dla koksów

posiłki do pracy ( chociaż bardziej w sensie śniadań - fajnych kanapeczek )

w planie jest też pdf z wybranymi przepisami ale nie potrafię się za to zabrać ( i nie umiem )

ważną rzeczą jest to, że gotowanie jest naprawdę proste. Kiedyś myślałem, że łohoho to trzeba mieć niezłego skilla na takie rzeczy a prawda jest taka, że jak masz dobrze przedstawiony przepis
@chapeau_bas: tortille z nadzieniem które można przenieść w folii aluminiowej, pita pszenna z nadzieniem (np kurczak, warzywa) do zapakowania w pudełko, owsianka z owocami do przeniesienia w kubku termicznym (np cynamonowa z jabłkiem), ryz z kurczakiem smażonym w pudelku, na słodko muffiny z gruszkami imbirem i brązowym cukrem, mini pizzerki, muffiny śniadaniowe na slono (do muffinowej tacy wrzuca się grzanke,bekon,wbija się jajko i zapieka).
@chapeau_bas: w ogóle nie wiem czy jest sens robić takie "internetowe książki" bo dzisiaj jest ogólnie łatwy dostęp do wszystkiego. Chodziło mi o takie pogrupowanie np :

przepisy proste , a dobrze wyglądające

śniadania

do pracy i takie tam :>

albo top 10 z bloga który ma już 2 lata i całkiem dużą oglądalność