Wpis z mikrobloga

Nowy materiał na kanale!

Shang-Chi to chyba jedno z największych zaskoczeń dla mnie ostatniego czasu. Jakoś po materiałach promocyjnych i przeciętnej solowej "Czarnej Wdowie", nie miałem zbyt wysokich oczekiwań względem filmu. Tymczasem wziął on zarówno fandom, jak i przetrzebiony lockdownami box office szturmem, udowadniając, że nie wolno lekceważyć produkcji od Marvel Studios.

Utrzymanemu w klimacie azjatyckiego kina kopanego filmowi udaje się tutaj tchnąć masę powietrza w utarte marvelowskie schematy. Szczególnie teraz, gdy jesteśmy na progu filmowej 4-fazy, było to niezwykle potrzebne. Dodano coś nowego do typowego formatu origin story i postawiono film mocno na uboczu MCU. Tak, na Shang-Chi możecie iść w ciemno, nawet bez znajomości wcześniejszych dziejów uniwersum. Produkcja stoi całkowicie na własnych nogach.

Gorąco polecam, bo to kawał fajnego kina z charakternymi bohaterami! / @jaqqu7

#leniwapopkultura #marvel #mcu #kino #film #filmy #filmnawieczor
szogu3 - Nowy materiał na kanale!

Shang-Chi to chyba jedno z największych zaskocze...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaplusuj ten komentarz, jeżeli chciałbyś być wołany do naszych innych tekstów i podcastów () Zwróć jednak uwagę na content, jaki tworzymy!

Polecam również obserwować tag - #leniwapopkultura
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@XkemotX: Ok, jako autor materiału powiem tyle że nie lubię skali 1-10. Film mi się bardzo podobał i chętnie obejrzę go jeszcze raz, jak wyląduje na streamingu.

Natomiast jeżeli już miałbym wystawić ocenę, to byłaby to mocna 4 w skali studenckiej.
  • Odpowiedz
@XkemotX: Ok, jako autor materiału powiem tyle że nie lubię skali 1-10. Film mi się bardzo podobał i chętnie obejrzę go jeszcze raz, jak wyląduje na streamingu.


Natomiast jeżeli już miałbym wystawić ocenę, to byłaby to mocna 4 w skali studenckiej.

W skali studenckiej 4 to znaczy, że takie 11\10 w 1-10 xD
  • Odpowiedz