Wpis z mikrobloga

Mam jakąś taką dziwną przypadłość na Threshu i Blitzie, że jak nie trafię jakiegoś pierwszego graba/hooka i jak jeszcze mi ktoś na czacie zacznie pisać głupoty, to już do końca gry nie będą nic trafiał, bo będę zbyt skupiał się na tym, żeby trafić. Ale to działa też w drugą stronę, jak coś mi wyjdzie na starcie i ktoś jeszcze to pochwali, to rzucam potem skille byle jak na czuja i prawie wszystkim trafiam ¯\_(ツ)_/¯

#leagueoflegends
  • 5
  • Odpowiedz
@Murasame ej coś w tym jest. Albo jak przeciwnik z bota zrobi unik i nie trafię to będę przegrywać z nim kolejne mind games i prawdopodobnie nie trafię go do końca gry ale jak już trafię na początku to później czytam pajaca jak otwartą książkę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Murasame: Mam to samo xD jak pierwsze parę razy nie trafię to później jak coś złapie to dobrze xD a drugim razem snajper myk, między minionami diamond eyes itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Murasame: nie myli się ten co nic nie robi, także rzucaj hooki jak #!$%@?, a jak serio masz taką blokadę to polecam poklikać sobie na innej roli, ja ostatnie 2 mc-e przesiadłem się na ADC i teraz hooki i mental mam nie do #!$%@? na supporcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz