Wpis z mikrobloga

@bardzospokojnyczlowiek: @Slasiu: @wielki_kloc_niszczacy_miasta: jaka pompa panowie k---a ;) to od razu wygląda na żuraw samojezdny taki jak obok na zdjęciu, poznać można to po: ramię jest składane do wewnątrz oraz po tych kratownicach przytwierdzonych do ramienia (albo to przedłużka do głównego ramienia w celu zwiększenia wysokości podnoszenia/zasięgu albo do rozwarcia na boki do dodatkowej stabilizacji przy większych ciężarach tu macie link jak to wygląda: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4e/Liebherr_Fahrzeugkran.JPG )
  • Odpowiedz
@bardzospokojnyczlowiek: daje to takie wrażenie, samemu mi ciężko określić czym jest ta czarna część, podejrzewam, że część ramienia głównego, a Ci majstrowie z nadzoru Skanski, to z-----i, podstawowy błąd przy stawianiu takiego samochodu do pod podporami powinny być płyty betonowe ze względu na zapadanie się tych łap w gruncie wilgotnym/kiepskim etc. Pewnie przyjedzie za chwilę drugi dźwig i go podniesie, ewentualnie powinien UDT się pojawić, ze względu na wypadek.

Można
  • Odpowiedz
@bardzospokojnyczlowiek: fakt, może to być płyta ale nie widać dobrze na zdjęciu, musiałbym podejść z bliska ;) ale to nie partactwo, częściej jakieś zapominalstwo, coś w stylu: k---a zaraz mam kolejny transport, beton na 9.00, k---a panie rozstawiaj ładuj rozładuj i spieprzaj ;)
  • Odpowiedz
@Slasiu: Fajnie, bo wszędzie blisko, a szczególnie do galerii ;> ale hałas pewnie jak ... raz leżałam w szpitalu na Traugutta to nie dało się otworzyć okna, hałas i strasznie kurz osiadał na wszystkim (miałam łóżko pod oknem). Mieszkam w nieco zacisznym miejscu, ale i tak niedaleko dużej ulicy i muszę spać w stoperach.
  • Odpowiedz
@babydoll: nie no śpimy normalnie, to chyba jest kwestia przyzwyczajenia, no kurzu dużo jest. najgorzej było podczas wakacji, codziennie nocą burdy na przystanku itd. tak to jest nawet super :>
  • Odpowiedz