Wpis z mikrobloga

ekonomista, politolog, prawnik, lekarz, budowlaniec, programista, księgowy, ogrodnik, astronom, fizyk, chemik, matematyk, polonista, mechanik, elektryk i kucharz.


@obserwatorrr: Heh aż głupio się znać na czymś. Jestem programistą po matematyce, kiedyś się pasjonowałem fizyką, dorabiam inwestując w nieruchomości(budowlaniec) zresztą cała rodzina w tym siedzi, ekonomię i politykę znam z wykopu/reddita/itd, jestem trochę hipochondrykiem więc lekarz, obecnie od kilku lat siedzę kiedy tylko mogę przy ogrodzie, na mechanice i elektryce znam się bo
@Kodzirasso: No właśnie z perspektywy 20 latka ciężko uwierzyć że ktoś może w tylu dziedzinach mieć doświadczenie. Natomiast jak się wchodzi już w wieki średnie to takich ludzi renesansu jest pełno. Przed trzydziestką jak już się trochę ułoży życie zawodowe pojawia się wolny czas i można się rozwijać w różnych dziedzinach. Po kilku latach takiego rozwoju + jakieś prace nie związane z zawodem przy inwestowaniu oszczędności i ludzie naprawdę maja pojęcie