Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak statystyki na YouTube były publiczne. Każdy mógł zobaczyć jaka jest oglądalność danego filmu z podziałem na płeć. Wyniki?

Pod każdym wartościowym filmem, który ma coś sensownego do przekazania ponad 80% widowni to mężczyźni. W czasie, w którym faceci uczą się pożytecznych rzeczy, różowe oglądają vlogi o torebkach, kosmetykach i lifestyle księżniczki a'la #podroze za hajs cuckolda xD.

Wszystkie te popowe gwiazdki typu: SANAH, CLEO, DŻONAS BRADERS, DŻASTIN BIBER konsumują głównie k0biety.
Taki wasz obraz statystyczny, p0lki - zero wiedzy i kultury.

#p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #przegryw #rozowepaski
swiety_spokoj - Pamiętam jak statystyki na YouTube były publiczne. Każdy mógł zobaczy...

źródło: comment_1632126740GjkNp9dvSLKcgWgsPzYx7v.jpg

Pobierz
  • 94
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 83
@swiety_spokoj: Często tak było, że chłopak nawet jak nie był jakiś bardzo inteligentny to lubił sobie obejrzeć jakiś film dokumentalny o kosmosie albo historii, a dziewczyna nawet jak miała same dobre oceny i była ogarnięta to słuchała jakiegoś disco polo, śledziła życie jakichś gwiazdek i zajmowała się przesadnie dużo modą i kosmetykami, a jak dorastała to dochodził do tego jakiś kobiecy kołczing życiowy i książki motywacyjne o odmianie swojego życia. Dopóki
Zainteresowania kobiet sprowadzają się do udawania zainteresowania czymś, wyuczenia kilku hasełek.


@EastWestEast: racja, zgłębianie tematu to u nich ewenement. Ale nawet wiedza ogólna na poziomie:
- jak mniej więcej wygląda i działa wszechświat
- jak mniej więcej działa gospodarka

Jest poza zasięgiem intelektualnym przeciętnej różowej XD p0lka - mieszkanka planety Ziemia nie wie za #!$%@? jasny, co się dzieje dookoła XD Jak to żyje i daje radę? Odpowiedz jest standardowa: C
i zajmowała się przesadnie dużo modą i kosmetykami,


@Trybun_Plebejski: są dwie drogi. Pierwsza to ciężka praca własna. Druga to inwestycja w wygląd i poszukanie woła roboczego.

Zgodnie z danymi z #nieczekam107lat 41% k0biet z wykształceniem wyższym nie pracuje. Ciekawe dlaczego XD

A jak powiesz, że "k0biety idą na studia znaleźć męża, a nie studiować" to od razu mizogin ¯\_(ツ)_/¯
@swiety_spokoj: a patostreamy kto ogląda?

fajne jest to przeświadczenie przegrywów, że ich naczytanie się redpillowych pierdół, nowmowa o czadach, powtarzanie teorii spiskowych w stylu marksizm kulturowy i wieczne skamlanie na złe baby, czyni ich jakoś wyjątkowo interesującymi.
Bo przecież jak ktoś nie kupuje praóweczkowej szkoły ekonomii+ "lewactwa" jako wyjaśnienia całego zła świata, jest po prostu za głupi na ich zrozumienie, co nie?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do tego
@swiety_spokoj: Kurde, coś w tym jest. Znaleźć kobietę na jakimś forum powiedzmy historycznym, astronomicznym, architektonicznym czy technologicznym to jest cud. Na takim przykładowym Skyscrapercity kobiet jest może z 5%. Kobiety faktycznie (z nielicznymi wyjątkami) interesują się tylko jakimś gównem - malowaniem ryja, pazurów, ciuchami, butami i oglądaniem netflixa. Ciekawe z iloma kobietami można by było porozmawiać np. o II WŚ? Z 1 na 100?
a patostreamy kto ogląda?

i oh, I'M SO SMART.


@yourfatherdrunk: nie napisałem, że wszyscy mężczyźni są inteligentni. Napisałem, że większość wartościowych dzieł kultury i nauki konsumują mężczyźni i jest to PRAWDA.

Prawda jest jednak taka, że jakakolwiek kumata laska wyczuje wasze #!$%@? po 3 pierwszych zdaniach

Ale taka zwykle instynktownie też jest w stanie wyczuć #!$%@?


XDDDDDD no klasyka

Gościu, sorry ale jesteś dzbanem. Rozkład inteligencji u k0biet wygląda inaczej niż
@swiety_spokoj: Moim zdaniem oczekiwanie od kobiet żeby miała super zainteresowania to trochę błąd. Facetów siłą i słabością jest to, że są bardzo zróżnicowani, masz przygłupów i geniuszy, masz sebów co piją wódeczkę pod monopolowym i masz gości od filozofii, nauki, historii i tak dalej, gdzie kobiety to przeważnie raczej taka szara masa. Widać to nawet w rozkładzie inteligencji po płci.
Zdarzają się kobiety z autystycznymi dupokanapkami, poznałem taką, ale generalnie raczej
nie napisałem, że wszyscy mężczyźni są inteligentni. Napisałem, że większość wartościowych dzieł kultury i nauki konsumują mężczyźni i jest to PRAWDA.


@swiety_spokoj: w muzeum narodowym też widać więcej mężczyzn niż kobiet? Na różnego rodzaju eventach malarskich, w kinach studyjnych i festiwalach kina niezależnego?
No chyba nie bywałeś za bardzo.

I napisz jak ustalasz, co jest wartościowe, a co nie.

To co reprezentujesz, to n0rmicka ideologia YING-YANG, pogląd charakteryzujący ludzi dla których
Na różnego rodzaju eventach malarskich, w kinach studyjnych i festiwalach kina niezależnego?


@yourfatherdrunk: To jest często megapłytkie i jest elementem budowania określonego wizerunku niestety. Sztuką akurat interesuję się mega powierzchownie ale kinem już bardziej. Wystarczy się zapytać o Von Tiera i jest raczej kiepsko, albo coś oglądają ale tego w ogóle nie rozumieją/nie analizują. Dla mnie na przykład analizowanie kina jest większą zabawą niż oglądanie.
@yourfatherdrunk: Trochę jak z modą na podróżowanie, teraz masz gadanie, że podróżowanie rozwija i tak dalej i w #!$%@? ludzi się lansuje. Jak może rozwijać, nawet podróżowanie stopem, gdy jesteś w jakimś kraju/miejscu mniej niż kilka miesięcy? Jakim cudem poznasz mentalność innych ludzi, inne kultury nie żyjąc w danym miejscu? W praktyce się nie da.

Bardzo wiele czynności to jest zwykły lans w celu podbicia swojej reputacji w określonych grupach.
To jest często megapłytkie i jest elementem budowania określonego wizerunku niestety


@LateNever: i zdarza się tylko u kobiet? Zresztą, OP twierdzi, że sztuką "wysoką" interesują się głównie faceci, a wystarczy się przejść na tego typu wydarzenie i widać coś przeciwnego.

albo coś oglądają ale tego w ogóle nie rozumieją/nie analizują. Dla mnie na przykład analizowanie kina jest większą zabawą niż oglądanie.


@LateNever: też bardzo lubię, ale co to ma do
@yourfatherdrunk: Z resztą czasami co to za sztuka.... Kiedyś byłem na jakieś wystawie w muzeum narodowym w warszawie z dziewczyną. Patrzę a tam trochę pedofilii i to jeszcze kiepsko namalowanej (widać to po tym, że część tych artystów nie potrafiła dobrze namalować dłoni). Zrozumiałem empirycznie, że przez sztukę współczesną często przemyca się zboczenia i nie jest to prawicowa szuleria.

i zdarza się tylko u kobiet? Zresztą, OP twierdzi, że sztuką "wysoką"
@yourfatherdrunk: Von Tier to jest troll na zasadzie ludzie myślą że idą na horror a dostają #!$%@? dramat psychologiczny który jest wywodem na temat zła natury czego ucieleśnieniem jest kobieta. U normików wywołuje to takie nieprzyjemne uczucia, że wychodzą z kina.

Za to obrazy w których namalowane są nagie dzieci z #!$%@? dłońmi (kiedyś się uczyłem malowania w podstawówce i właśnie tak malowałem te dłonie xD) to gówno a nie sztuka.