Wpis z mikrobloga

@MaxVerstapen A ja ledwo mogę do 10 dobić, niby nie wieś, bts w lini prostej ok 3 km a internet działa jak Neostrada w 2005 roku ¯_(ツ)_/¯ testowałem już wszystkie kart operatorow i lipa, zasięg 5 kresek ale co z tego jak kieruję na zapchane bts
@Sebastian9300: musisz zwrócić uwagę na cos takiego jak kategoria LTE (lte cat). dobre routery to huawei b818 (cat 19) ja go kiedyś kupiłem za jakieś 800zł ale teraz trochę podrożały, na x-komie jest za 900zł. jak nie zależy Ci na absolutnie najlepszym to na allegro jest ZTE MF286d (cat 12) za 400zł czyli całkiem niezła cena w porównaniu do jakości
@krzywy_kanister: to tak jakbyś napisał wielkie odkrycie, hej, wiecie że 2+2 to 4... To jest radio, nie światło. Ale tam gdzie mr200/400 i reszta tych elektrośmieci od tplinka połączy się na LTE800, bo on zawsze łączy się tam gdzie jest najmocniejszy sygnał, tam B818 połączy się z najwyższym dostępnym pasmem i zagreguje pozostałe.
@krzywy_kanister: po pierwsze dlatego, że posiadam większość ruterów które wyżej wymieniłem i codziennie z nich korzystam, więc mając odpowiednią aplikację, widzę z czym się łączą. I teraz najlepsze, jak parametry sygnału wskazują na duży ruch, to w trybie auto router sam poszukuje lepszego połączenia. Oczywiście ma to pewną bezwładność, więc tu kolejna przewaga Huaweia, że z użyciem aplikacji lub nawet przeglądarki, można wymusić połączenie na wybranym paśmie, a nawet wskazać pasma