Wpis z mikrobloga

Czy dobrze rozumiem, że żeby korzystać a auction house w #poe muszę kupić jakieś stash taby za kasę?

I druga kwestia, czy nie kupując tych outfitów ze sklepu moja postać na wysokim poziomie nadal będzie wyglądać jak bezdomny?

#pathofexile #ps4
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Igielny: Nie i nie.
Nie mając premium tabow możesz nadal sprzedawać itemy na trade tworząc wątek na forum i linkujac w nim swoje itemy. Posiadanie tabow ułatwia handel, ale nie jest to warunek niezbędny.
Spora część itemow unikalnych ma 3d arty na w miarę przyzwoitym poziomie. Wszystko zależy od tego, jakich przedmiotów używasz w buildzie. Kremy rare szału nie robią.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Igielny: tak, w tym trybie grasz solo i nie handlujesz. Gram w poe od premiery i od kilku lig na SSF i bawię się znacznie lepiej niż na trade.
  • Odpowiedz
@Igielny:
W tej grze auction hause nie istnieje.

Realnie trade w tej grze jest #!$%@? nawet, jak masz premium taby. Bez nich jest to już czysty masochizm.


@Retoryk: O to to. Mi się odechciało już w to grać. To jest totalnie bez sensu jak muszę godzinę stać w hideoucie i spamować tymi prośbami żeby mi ktoś niezbędny item sprzedał, a nikt nie chce, tylko dlatego że jest za tani i im się z mapy nie opłaca wychodzić. Ale jak już kupię co mi było potrzebne i wejdę na mapę i potem do mnie ktoś napisze to od razu sobie myślisz: no chyba go #!$%@?ło, że teraz z mapy wyjdę, zeby handlować
  • Odpowiedz
@Zerp: Proste, że zwykle nie trzymam tak długo itemków za 1c w sprzedaży.
Akurat w tej lidze wydropiłem może w sumie z jednego exa, no może 2 w przeliczeniu wszystkiego co posiadam. Grałem hiero z forbidden rite na totemach (wziąłem to jako starter, więc gdy kupowałem to było tanie jak barszcz), a że to samograj to doszedłem na tym gównianym buildzie dość daleko, coś około mapek tier 5, może 6
  • Odpowiedz