Wpis z mikrobloga

@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: no może, może to błąd poznawczy - bo jak powszechnie wiadomo, do płomienia ćmy lecą. Ale mimo wszystko fajny jest też tutaj wtórny analfabetyzm odpowiadających. Nazwałeś mnie prawkiem, a moja zmiażdżona przez wykopkową pięść nienawiści marna próba obrony ludzi z tym nieszczęsnym schorzeniem wskazywała by na raczej lewacką postawę.
@pink_art_pl: nie nazwałem Ciebie prawakiem, tylko pisałem, że to jest prawacka narracja. Podczas burzy wokół zaostrzenia prawa aborcyjnego prawactwo próbowało przedstawiać ludzi z ZD jako potulne, śmieszne baranki, co jest zwyczajnym kłamstwem i jeśli ktoś wygłasza teksty tego typu, to prawdopodobnie nigdy nie poznał nikogo z ZD.
No ale jakoś te próby gwałtu i molestowania na innych ludziach podejmują więc jak to działa?


@Jo_chca: Zapytaj takiej jednej wykopowej atencjuszki, która dawniej chodziła z kolorowymi włosami, bo podobno ją jakiś molestował.
@pink_art_pl: Taaa xD było to powiedzieć mojemu kuzynowi z zespołem downa (swoją droga już nie żyje ze względu na to jak przemocowy był) który jak miałam 10 lat #!$%@? mi z pięści w brzuch jak ze swoją matka przyjechali dać nam zaproszenia na komunie :)
masz rację, nawet z moderacją nie miałem okazji. Fantastyczne jest to, że przy promilach ludzi z downem w społeczeństwie tak wielu wykopków pisze, że miało styczność. Ta nadreprezentacja statystyczna zadziwia i daje do myślenia :)


@pink_art_pl: To, że tutaj wypowiedziało się kilku użytkowników mających w realu spore doświadczenie z ZD nie oznacza, że stanowią oni od razu niby "większość" na portalu z tysiącami użytkowników...

Dodatkowo nie zmienia to faktu, że napisałeś
@Pantegram: masz pustkę we łbie. Gdzie napisałem bzdurę, że nie są empatyczne? Powołujesz się na statystykę w ocenie ilości styczności wykopków z ZD, a nie powołujesz się na statystykę w ocenie mojej wypowiedzi? W ujęciu statystycznym, jak tu wykopki udowadniają są downy agresywne, to ja statystycznie twierdzę, że są empatyczne i myślę, że jedyną osobą która opowiada bzdury jesteś ty ¯\_(ツ)_/¯