Wpis z mikrobloga

@typbezkasy95: @Bromatologia: @falwack: Nie grałem z tłumaczeniem Bractwa ale na pierwszy rzut oka wygląda że jest rzadziej aktualizowane, np. dzisiaj jest 4 wersje do tyłu, bo najnowsze z 23 sierpnia a ruscy robili ostatni update 14 września. Z czysto technicznego punktu widzenia Sefaris wygrywa bo ma spolszczenie na bieżąco i do tego wygodniejsza strona, na discordzie też łatwiej uzyskać pomoc niż na forum (nie wnikam już w to kto
@Bromatologia: Wiem, siedziałem w tym kajmowym #!$%@? dość długo czasu, żeby wiedzieć jak się tam bawią.
@Folmi: Nie wiem co za różnica zagrać w 4 wersje do tyłu, czy w najnowsze "skrypty", które zmieniają czcionkę. Ruscy aktualizują tego moda co najmniej raz na miesiąc. Bractwo czeka z aktualizacją spolszczenia na każdą kolejną wersję, która zmienia coś istotnego, a nie przesunięcie bossa o 4 piksele w prawo.
Jeśli chodzi o pomoc,
@falwack oba spolszczenia są pełne, nie wiem po co wprowadzasz w błąd, pewnie celowo. Bractwo swoje rzadziej aktualizuje i nie ma wpływu na moda. Zaś te od sefaris są aktualizowane za każdym razem gdy twórca wyda aktualizacje. Można też im podesłać bugi i trafią do twórcy. Nie ma większej różnicy pomiędzy tymi skryptami.
@falwack: o człowieku ale ty jesteś rozlańcem...Jak potrzebowales pomocy albo chciales sobie o pierdołach popisac to 1 spam robiles na discordzie po czym odwaliles gowno i dostałeś bana,teraz społeczność kajmy przedstawiasz jako najgorszą bez jakichkolwiek argumentów siejesz ferment. Jezeli ktoś przestrzega zasad całego discorda i poszczególnych kanałów to nie ma opcji ze od tak dostanie bana. Zachowujesz sie jak oburzony jamnik który dostał klapsa od pani bo zrobił kupke na dywanik,
@HeiISinki: Ja robiłem spam? XDDD Jeśli dla Ciebie normalne prowadzenie rozmowy to jest spam to pozdrawiam.
Odwaliłem gówno? No tak, zapytałem osoby z rangą HELPER o pomoc w grze XD Pomoc otrzymałem w 5 sekund, a potem przyszliście wy i spruliście się, że was oznaczam. Kto tu się zachowuje jak dziecko? Ja, który nie mam sobie nic do zarzucenia, czy wy, bo się spruliście, bo musieliście wykonać trudne zadanie i pomóc