Wpis z mikrobloga

  • 484
@randeb
Awaria silnika i niezbyt fajny pan kapitan.

Mirki, dawno tutaj nie zaglądałem, a do tego zawsze byłem typem który raczej czytał niż komentował xD teraz jednak liczę na waszą pomoc i wykop-efekt.

Ogólnie w samolocie z Mombasy (Kenia) była niezła inba. Powrót zaplanowany na piątek, 17.09.2021 na godzinę 20.45 czarterem z Enter Air (wycieczka wykupiona z Rainbow)
Kiedy część pasażerów była już na pokładzie (ja jeszcze czekałem w rękawie) nagle samolot
@randeb: no to super zapewnili wam wypoczynek ;) to ty ten Mirek/Marek z tvn24? ;)
A poważnie, w tej całej sytuacji, chociaż daliby wam się wyspać i chwilę pozwiedzać. Życzę powrotu do kraju w jednym kawałku ( ͡° ͜ʖ ͡°) i @Moderacja nie kasujcie postów, zwłaszcza takich ciekawych, co wy (jeżeli cokolwiek) macie w głowach?! To było ponad 4 tys. plusów, @Moderacja @m__b @a__s myślicie, że nikt
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Mathieu_gbw: nie wiem co #!$%@? oni mają za bota że to natychmiast usuwa, komentarz nie wytrzymał nawet minuty

@PanPrezes_PL: takiego bota co pasty o serwerowni, czy zdjęć elfika nie wyłapie, ale taki wpis tak.
Ciekawe czemu. Pewnie białek się wystraszył telefonu z enter air że ich tu op szkaluje opisując co się działo.
Jednakże nie podając powodu usunięcia @Moderacja nie różni się niczym od YouTube