Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3128
##!$%@? #czarnek #katoliban #niewiemjaktootagowac
Resort edukacji powierzył prowadzenie telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży fundacji prowadzonej przez księdza - psychologa i egzorcystę, przyznając jej 170 tys. złotych dotacji. Ministerstwo nie zorganizowało konkursu, zasłaniając się ustawą covidową. Wcześniej, istniejąca od 13 lat linia zaufania, ani razu nie otrzymała dofinansowania z resortu zdrowia.
  • 62
  • Odpowiedz
Nie wiem #!$%@? ile lat mają wykopki, ale od kiedy pamiętam swoi finansowali swoich i ich zatrudniali. Wszyscy tutaj psioczą na PiS i co najgorsze wierzą, że jak władza się zmieni to te praktyki również. A gówno się zmieni, bo zamiast klechy telefon zaufania będzie prowadził jakiś trans z pedofilską przeszłością. Tak było jest i będzie dopóki nadal będziecie tak ochoczo wybierać władze psiocząc i prawie się bijąc jeden z drugim.


@
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wsciekly_szumrak: mój brat popełnił samobójstwo, bez problemu miał mszę i katolicki pogrzeb. Grzech według Kościoła jest świadomy i dobrowolny, a samobójstwo najczęściej wynika z chorób/zaburzeń psychicznych, więc nie jest w pełni świadome. Dlatego mimo ze kiedyś było powiedziane, że to grzech to Kościół juz dawno od tego odszedł. Zapewne są jacyś starsi księża, którzy żyją według starych przekonań, niestety.
  • Odpowiedz
ale od kiedy pamiętam swoi finansowali swoich i ich zatrudniali


@kuroszczur: nie wiem czy doczytaleś, ale nawet konkursunie było. A omijanie konkursów to właśnie cecha wyłącznie ***owska.
  • Odpowiedz