Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3128
##!$%@? #czarnek #katoliban #niewiemjaktootagowac
Resort edukacji powierzył prowadzenie telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży fundacji prowadzonej przez księdza - psychologa i egzorcystę, przyznając jej 170 tys. złotych dotacji. Ministerstwo nie zorganizowało konkursu, zasłaniając się ustawą covidową. Wcześniej, istniejąca od 13 lat linia zaufania, ani razu nie otrzymała dofinansowania z resortu zdrowia.
  • 62
  • Odpowiedz
@wsciekly_szumrak: Nie wiem #!$%@? ile lat mają wykopki, ale od kiedy pamiętam swoi finansowali swoich i ich zatrudniali. Wszyscy tutaj psioczą na PiS i co najgorsze wierzą, że jak władza się zmieni to te praktyki również. A gówno się zmieni, bo zamiast klechy telefon zaufania będzie prowadził jakiś trans z pedofilską przeszłością. Tak było jest i będzie dopóki nadal będziecie tak ochoczo wybierać władze psiocząc i prawie się bijąc jeden z
  • Odpowiedz
gówno się zmieni, bo zamiast klechy telefon zaufania będzie prowadził jakiś trans z pedofilską przeszłością.


@kuroszczur: a czemu nie od razu trans z pedofilską przeszłością, jedzący dzieci na śniadanie i codzienne potrącający baby na pasach? Za mało symetrycznie.
  • Odpowiedz
@Iskaryota: To tylko koloryzowany przykład. Zresztą nie mam ochoty prowadzić dyskusji z etatystą. Generalnie kilka razy naciąłem się, że osoba broniąca władzy/podatków/głupiego prawa okazywała się pasożytniczym urzędasem i obrona tego status quo wynikała z tego, że dzięki temu miała co żreć.
  • Odpowiedz
Chłopie prowadzę działalność


@Iskaryota: XD. Etatysta to nie osoba zatrudniona na etacie. Możesz prowadzić działalność świadcząc usługi dla władzy, albo generalnie być zależnym od niej. A to według kontrekonomii sprowadza Cię do właśnie do takiej samej roli państwowego kapitalisty.
  • Odpowiedz
@kuroszczur: chyba nie połączyłeś kropek, że prowadząc jdg to chyba trzeba być masochistą by popierać obecny rząd, który każdego dnia pozwala sobie na co raz większe obdzieranie mnie ze skóry. I nie, nie świadczę ŻADNYCH usług dla władzy, to jest jakiś absurdalny zarzut w moją stronę. Władzę to mam ochotę jedynie p*erdolić, cały dzień i całą noc.
  • Odpowiedz
@kinesin1000: ma prawo i nawet powinien ale sa takie sfery w zyciu że nie powinni sie odzywac bo modlitwa nie na wszystko jest lekiem /depresje ,patologia i przemoc domowa , niechciane ciaże ,poszukiwanie własnej cielesnosci seksualności ,uzaleznienia,/ I najważniejsze pytanie czy molestowany dzieciak przez ksiedza zadzwoni do ksiedza
  • Odpowiedz
  • 100
@wsciekly_szumrak: a no tak jak ksiadz to juz nie ma prawa pomagac mlodziezy


@kinesin1000 Już widzę tę pomoc. Nie zabijaj się Jasiu bo bozia będzie zła, samobójstwo to grzech i trafisz do piekła a tego nie chcesz. Twoi rodzice piją? Koledzy cię dręczą? Taki jest Boży plan, nadstaw drugi policzek. Idź do kościoła i się pomódl, przeproś bozie za to jaki jesteś. Nie zapomnij dać na tacę, elo.
  • Odpowiedz