Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Paradise lost w formie, zagrali przyjemnie aczkolwiek oczywiście brakło paru ukochanych kawałków. Moze odwykłam od az takiego zagęszczenia ludzi, bo zwykle chodzę na mniej popularne zespoły, ale było malo miejsca do tańczenia. Dodatkowa atrakcja byl ledwo stojacy #!$%@? koles który próbował lapac mnie za ramie by wziąć go na fale... Co z tego ze na oko wazyl 2x więcej a ja raczej postury nie mam na takie przedsięwzięcia.
Z ciekawych faktow: spotkałam tez dwóch ziomków z mojego pierwszego sensownego koncertu (moonspell, 2013) których poznalam w pociągu na całą imprezę. Nawet się poznaliśmy, myślę ze to zasługa koneksji na Facebooku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koncert #metal #narzekajo #paradiselost
hurtwish - Paradise lost w formie, zagrali przyjemnie aczkolwiek oczywiście brakło pa...

źródło: comment_1631910726xJx3P4TUvqmxKoqFZJZ6eZ.jpg

Pobierz
  • 12
@hurtwish: jak frekwencja? na bramce trzeba bylo zakladac maseczke? cos z segregacja sanitarna mialo miejsce? to robil knockout production? i bylo w krakowskim hype parku czyli na wolnym powietrzu? chlodno bylo w momencie jak grali?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ethc: jak pisalam sporo ludzi, bez segregacji, bez maseczek. Krakowski hype park jesr na wolnym powietrzu, a przynajmniej w tej części był koncert. Jako zmarzluch nie marzłam a bylam ubrana w suknie nie sa gruba + pończochy i glany :) na drogę powrotną trzeba było już wrzucić ramoneska (ogolnie bylo 18 stopni)