Wpis z mikrobloga

Ktoś może się interesował projektem helium i ofertą ihub.global. Kopię po internecie i nie potrafię znaleźć żadnego haczyka, a z tym musi coś być nie tak, bo wygląda to zbyt pięknie żeby było prawdziwe. Firma wysyła za darmo urządzenie, które stawiam na parapecie, podłączam do prądu i miesięcznie dostaje jaką kwotę, no kurde, chyba nie...
Na razie jedyną dziwna rzeczą są zapisy w umowie odnośnie odkupu urządzenia, lub przedłużenia umowy po 90 dniach, wtedy może pojawia się jakieś opłaty, czy coś...
Ja zamówiłem, ale z dużą dozą podejrzliwości, jestem ciekaw waszego zdania.
Jakby ktoś chciał linka afiliacyjnego to mogę podać, bo inaczej się zarejestrować nie da.
#kryptowaluty
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@red_button: do Polski, przesyłka darmowa.
Podobno nie powinni doliczyć, ale może się zdarzyć że będzie trzeba zapłacić vat w kwocie 350zl. Ale podobno nie powinni tego kwalifikować do vatu
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Tak, trzeba mieć do neta podpięte, ale podobno wykorzystuje jakieś minimalne ilości transferu.

No właśnie dlatego tu o tym piszę, bo wydaje mi się, że to ogólnie ciekawy pomysł, pokrycie świata taka siecią i wykorzystanie jej do jakiś urządzeń. W sumie to taki nietypowy przypadek, że koparki kopiąc coiny rzeczywiście coś tworzą, co można użyć, a nie tylko przepalają prąd.

Podałem wcześniej link do mapy, tam sobie można zobaczyć
  • Odpowiedz