Wpis z mikrobloga

Ktoś może się interesował projektem helium i ofertą ihub.global. Kopię po internecie i nie potrafię znaleźć żadnego haczyka, a z tym musi coś być nie tak, bo wygląda to zbyt pięknie żeby było prawdziwe. Firma wysyła za darmo urządzenie, które stawiam na parapecie, podłączam do prądu i miesięcznie dostaje jaką kwotę, no kurde, chyba nie...
Na razie jedyną dziwna rzeczą są zapisy w umowie odnośnie odkupu urządzenia, lub przedłużenia umowy po 90 dniach, wtedy może pojawia się jakieś opłaty, czy coś...
Ja zamówiłem, ale z dużą dozą podejrzliwości, jestem ciekaw waszego zdania.
Jakby ktoś chciał linka afiliacyjnego to mogę podać, bo inaczej się zarejestrować nie da.
#kryptowaluty
  • 25
@Stachu90: a to co wykopiesz nie jest twoje
All HNT that is mined or otherwise gained through using iHUB services will all come into the control of iHUB corporate so that iHUB may distribute the appropriate proportions
@red_button: No puki co tylko po to, żeby to sprzedać w chu*. Ale docelowo niby będzie można w jakiś sposób opłacać tymi tokenami urządzenia, które będą podpięte do tej sieci, jakieś lokalizatory czy tam coś

Nie jest moje, bo kasa z koparki idzie do nich i oni mi wysyłają z tego zarobku 20% już na mój portfel.
Kasuje 80% zarobku za udostępnienie mi za darmo koparki
@red_button: Subskrypcje no y można wykupić, żeby widzieć dane w czasie rzeczywistymi, jak ci wystarczają dane opóźnione to jest free. Właśnie nigdzie nic nie znalazłem o żadnych koniecznych opłatach żeby zarabiać.

Prądu żre podobno 5W

Zarobki można sobie zobaczyć na mapie. Na zadupiach to faktycznie jest miesięcznie po kilka dolarów, ale w dużych miastach spokojnie ponad 100$ a nawet i kilkaset się zdarza.

Ale ja wychodzę z założenia, że jak mi
@red_button: Jak od 2 lat se pomału rośnie i jeszcze nie było jakiegoś dużego dumpu to mam nadzieję że jakos to wartość utrzyma.
Tym bardziej, że koparka teoretycznie za darmo, nawet jak to będzie nic nie warte to nie jestem stratny, bo nic nie zainwestowałem
@red_button: ja umowę rozumiem tak, że można ją przedłużyć na zasadach, że hotspot jest ich, można hotspot odkupić, albo rozwiązać umowę i odesłać im sprzęt.

Na zadupiu nie zarobisz, ale w mieście jak najbardziej. Jeszcze jak nagonisz na to znajomych, bo od każdego nagonionego dostajesz 10% ich zarobku.
@red_button: co do adresów, to pilnują, żeby nadajniki były nie bliżej od siebie niż 350m, żeby się bez sensu nie dublowały. O innych zasadach nie piszą. Dlatego trzeba się w miarę szybko decydować, bo jak już ktoś blisko ciebie zgarnie miejscówkę, to już tobie tej lokalizacji nie dadzą