Wpis z mikrobloga

Kupiłem czytnik ebooków - Kindla Paperwhite 3, jakieś 3 lata temu, zgromadziłem i przeczytałem na nim ponad 70 książek. Złapałem się na tym, że znów kupiłem w ostatnim miesiącu 4 książki „normalne”. Powód? Ceny ebooków są często wyższe niż zwykłych książek, a jednak lubię widok zapełniającej się kolejnej półki, a dodatkowo jakoś lubię zaglądać do księgarni. Jak to u Was wygląda?

#ebook #ksiazki #literatura
  • 27
@Arhkoe: niestety wygląda to tak, że rzadko trafiam na książkę perełkę, najczęściej bierze mnie coś i: aaa wezme to i to, kupuje.... i leży ¯\_(ツ)_/¯
@Arhkoe: u mnie wgląda tak:
Nienawidzę papieru, męczy mnie jego dotyk, nie lubię przerwać stron, męczy mnie ich ciężar i niewygoda w czytaniu - książki to dla mnie grat zabierający miejsce, jak tylko mogę to się pozbywam. Nie kręci mnie ich widok, nie zbieram, nie lubię ich oglądać na półce. Czytam tak tylko jak bardzo mi na czymś zależy, a nie ma wersji papierowej - pewnie z jedną rocznie

Ebooki w
@Arhkoe: jak chcesz ebookow duzo to moge Ci podeslac pare tysiecy, tylko ze statku zejde, bo tu net za slaby. Duzo s-f, antologii, stare fantastyki i feniksy, poza tym normalnej literatury tez troche jest. Ja czytnika nie mam ale nosze sie z zamiarem kupna, nie bede co statek kilogramow wozil w te i nazad. Z kolei na kompie czytac nie potrafie, nie na siedzaco. Musi byc papier w reku. Do ksiegarni
@EsteradThyssen: pewnie, o widze ze to juz mam w tych odpowiedziach, to bede pamietal. Wszystkiego jest 1.4gb, ale w tym s-f jest masa praktycznie nie do przejedzenia. Samych antologii ponad 150, poza tym Zajdel, Strugaccy, 80xDick,60xAsimov, Sapkowski i chyba caly Pratchett. W poniedzialek bede wiedzial kiedy dokladnie schodze, a tymczasem zawijam sie w kokon bo o polnocy na wachte na mostek, Ciesniny Duńskie :)