Wpis z mikrobloga

Giełda #bitpanda pro zmieniła bank na Estoński (IBAN EE) i informuje że od dzisiaj działają przelewy € SEPA instant (natychmiastowe). Bedzie sprawdzane czy przelewy € z #revolut przechodzą natychmiastowo.
Na revolucie, mój rachunek € jest w LT i przelewy SEPA instant na #binance nie działają. Ciekawe czy na bitpandę sie uda przelać. Jeśli macie rachunek € w GB przelewy instant na binance i pewnie też na bitpanda działają.
To dobra zmiana bo to jedna z najlepszych giełd gdzie wypłata BTC to tylko około 11zł. Kurs jak na innych najlepszych giełdach.
#bitcoin #kryptowaluty
plaisant - Giełda #bitpanda pro zmieniła bank na Estoński (IBAN EE) i informuje że od...

źródło: comment_1631888479ak8RAtsuA8mdmEXrFnmYxM.jpg

Pobierz
  • 8
a mi nie przeszedł przelew z revoluta do nich, kilka razy mi odrzucili


@walk_man: Revolut ma jakąś śmieszną politykę blokowania innych giełd niż wymienionych na liście "wspieranych". Jakiś czas temu też próbowałem zrobić przelew do Bitpandy - odrzucili mi go i pisałem do supportu (screen z maja tego roku). Teraz Bitpanda jest już wspierana (źródło):

As for crypto merchants, we currently support the following list: Xapo, crypto.com, MoonPay, Bitstamp,
piotrsbk - > a mi nie przeszedł przelew z revoluta do nich, kilka razy mi odrzucili
...

źródło: comment_1631958894rNhaYMqID0MUibBjpZvUI7.jpg

Pobierz
Szkoda że nie ma właśnie możliwości z Revoluta-- hajsu transportować.


@begerpoangielsku: no właśnie od wczoraj jest możliwość szybkiego transferu, jeszcze nie sprawdzałem jak w drugą stronę € z bitpanda na revoluta, teoretycznie też powinno działać natychmiastowo. Bitpanda załatwiła sobie konto w Estońskim banku gdzie śmigają przelewy natychmiastowe. Do tej pory mieli konto w jakimś małym banku w Austrii.
@begerpoangielsku: i też tak jak Mirek wyżej napisał, żeby przelewy z revo natychmiastowe śmigały to musi być odblokowany rachunek giełdy u revoluta. Oni tylko do coinbase mieli zdjętą blokadę. Teraz to się zmieniło.

wie ktoś kiedy można się spodziewać odblokowania wpłaty złotówek na #binance?


@filipekftw: tam złotówek nigdy nie można było wpłacić bo binance nie obsługuje PLN-ów. Tam można kupić blikiem za PLNy przez P2P o ile ktoś wystawi