Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Janusz_z_Rivii: odpisałeś sam sobie. Ja pewnie więcej w PLN zarabiam niż ty po wymianie w euro, dalej uważam że 300pln za tytuł to przesada, ale tam sobie podnos samoocenę na wygnaniu, co innego ci zostało ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) pytałem o to co polecasz na ps5 a nie wysrywy o życiu w
@VanDahl: A mogłeś kupić jak cywilizowany człowiek PS5…


Wiedziałem, że przyleci tutaj ten spierdox Janusz z Rivii. To było więcej niż pewne. Dzban się dowartościowuje pod każdym wpisem konkurencji wjeżdżając ludziom na to ile mają pieniędzy i jak je wydają. Ba! Czemu nie wydają ich tak jak on chce? ( )

Beka z typa.
@p4wl: Jeśli ktoś uważa, że 70-80 euro za grę, to gownopieniądz, to już wiem, że nie warto z nim rozmawiać xD

Z exów na ps5, to teraz w zasadzie tylko demon souls dlatego mi się póki co zupełnie na spieszy z kupowaniem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@VanDahl: jakoś tak mi się przypomniało, jak swego czasu żona kumpla(kochał grać), kupowała mu konsole i gry tylko po to, żeby miał zajęcie, a sama miała czas się gździć ze swoim szefem, którego była asystentką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@p4wl: To musisz bardzo dużo zarabiać bo ja na taką grę zarabiam w 3h.

wygnaniu


Nie każdy lubi żyć w kraju gdzie jako przedsiębiorca jest traktowany przez rząd jak przestępcza i zmuszany jest do odprowadzania coraz to wyższych podatków. No ale niech będzie - wygnanie XD
@p4wl: Musiałem wyjeżdżać żeby nie płacić w podatkach na ciebie i innych:) masz odpowiedz. Bardziej mi pasuje utrzymywanie uchodźców z Afryki niż polskich nierobów i 500plusów XD
@Janusz_z_Rivii: xD bys zobaczyl moje wyplaty to bys szybko zmienil gadke. pomnoz swoje bieda euraski x2 i wtedy mozesz sie odzywac ( ͡° ͜ʖ ͡°) wielki pan na emigracji a dalej biedak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@p4wl: Pomnożę od razu x20, pasuje? Jak tam życie w kraju o najwyższej inflancji w Europie? Masz jakiś trick na unikanie płacenia wysokich podatków, cen produktów / usług spowodowanych głupotą rządzących? Bo drożej już macie niż w DE XD