Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Myślę czy nie podjąć podjąć wyzwania władcy pierścieni ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak się czyta? #ksiazki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fritzowski pierwszy tom średnio, potem super, zwłaszcza, że im dalej tym więcej różnic w porównaniu z filmami

No i jak przeczytasz trylogie, to masz podstawę do czytania Silmarilliona, a to już czysta radocha
  • Odpowiedz
@Fritzowski: zaczęłam czytać w liceum, przez kilkanaście lat podchodziłam do lotr 3 razy. Za każdym razem kończyłam w połowie Dwóch wież. Przeczytałam całość dopiero w ubiegłym roku, będąc już staruszką. Ale wtedy poleciałam już po całości i przeczytałam też Silmarillion, Hobbita oraz książki wydane przez syna Mistrza. Musiałam do tego dojrzeć xD. Najbardziej męczyła mnie podróż Froda. Nadmienie tylko, że film oglądałam już z kilkadziesiąt razy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Fritzowski: właśnie czytam i jestem w trakcie podróży Froda do mordoru. Spoko, ale akcja jest powolna. Bardzo fajne są opisy otoczenia, można się świetnie wczuć w klimat książki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Certis: najlepiej chyba zrobię jak przeczytam darmowy fragment. Nie lubię długich opisów jakiejś rzeczy przykładowo. Chociaż to zależy od autora
  • Odpowiedz