Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hejo Mirki, świeża sprawa, co robić, jak wiem, że znajomego dziewczyna zdradziła? Mówić mu o tym czy nie? Sprawa skomplikowana, bo jego dziewczyna patrzy tylko na #pieniadze i dlatego z nim jest (on ma bogatych rodziców i miesięcznie ok. 10k). Ona pracuje na śmieciówce i chciałaby model rodziny, że kobieta w domu, chłop w pracy. Ona to też #ukrainka.

On wyjechał na pół roku do pracy zagranicą, a ona wtedy go zdradziła ze swoim rodakiem. Ten jej chłopak nawet nie wie, że ona to zrobiła z innym w czasie wakacji (ona mówiła, że to zemsta, że on jej na wakacje nigdzie nie zabrał, dlatego z tamtym pojechała na tydzień nad polskie morze). I teraz sprawa się komplikuje, bo tej Ukraince zaproponowano pracę w Kijowie, miesięcznie ok 3,5k, co nie jest złe, zwłaszcza jak na warunki ukraińskie (tam zarabiają ok 800 złotych miesięcznie). I ona powiedziała chłopakowi, że go zostawia i jedzie na Ukrainę, bo tu nic na nią nie czeka, on jej nie okazuje miłości, nie stara się itd. (w ogóle typ jej, co miesiąc daje pieniądze ok 1,5k, ale faktem jest, że on taki #introwertyk, że nawet "kocham cię" nie umie wydukać) i on w płacz, że ona musi zostać, że on się z nią ożeni, wynajmie mieszkanie tylko dla nich dwóch itd. Całą sprawę wiem od mojej #rozowa, bo się zaprzyjaźniły i #ukrainka się wygaduje (też gada, że jej chłopak słaby w łóżku, bo ma małego i pewnie był #prawiczek zanim ją poznał itd.).

Czy powinienem mu powiedzieć, że taka akcja w wakacje się wydarzyła czy nie mieszać się?

#logikarozowychpaskow #ukrainka #pantofel #seks #zdrada #prawiczek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61421107942c94000b1dcb2b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 5