Wpis z mikrobloga

Halko!
Mam pytanie do mirabelek ( i w sumie Mirków które mają żony) gdzie w #krakow i #rzeszow polecacie kupić suknie ślubną. Najelpeij coś pięknego i nie drogo. Bo spotkalam się z miejscami gdzie sukienki są po 10k, jakością jakoś się nie różniące a ja chciabym jednak kupić coś w cenie niższej ((oo))
#mirabelkopomusz
  • 36
@oblaczek: nie polecę ale odradzę Studio Mody In Love w Głogowie. Było relatywnie tanio, miało być dobrze a było przeciętnie. W skrócie - panie szyją suknie na miarę według z góry przyjętego schematu i "tak jak uważają że ma być" a nie według preferencji klientki. Cóż mogę powiedzieć - musieliśmy sobie z tym jakoś poradzić, że po ostatniej poprawce nie było tak jak miało być, bo szukanie sukni kilka dni przed
@testowyandrzej myślałam o tym, ale to nie takie proste. Też nie umiem tak DOBRZE zobaczyć sukienki czy aby na pewno nie ma gdzieś diury czy plamy. Do tego chciałam mieć swoją suknie ale to już moja wydziwianka. Wiem, że na vinted, grupy na fb czy mogłabym wyporzyczyc, ale po prostu nie chcę ( :
@ZjemCiBuraki trochę za daleko szczeglnie ze właśnie te 2-3 wizyty są też w ostatnim miesiącu ślubu więc nie wchodzi w grę dla mnie taki dystans :D ale dzięki, może komuś się przyda!
@oblaczek: ale co w tym trudnego? Wybierasz sobie swoj wymarzony wzor/model i jedziesz ogladac sukienke w swoim rozmiarze, ktora istnieje i ktora mozesz przymierzyc i dokladnie obejrzec przed zakupem u kogos.

To wlasnie duzo trudniej kupic w salonie bo przeciez oni tam ja najczesciej szyja dla Ciebie a potem dopasowuja. Wiec przymierzasz / ogladasz jakas suknie z wystawy, pewnie nie w twoim rozmiarze.

Protip: taka uzywana tez mozna dopasowac u dowolnej
@testowyandrzej sukienki w salonach są na 1 dany sezon. Więc jak by dziewczyny będą miały modele sprzed lat więc właśnie trudniej znaleźć jakąś na wystawie.
Mierzyłam już sukienki w salonach i nie miałam problemyu ze znalezieniem sukienek do mojego rozmiaru, ba były tylko do skrócenia na długość tak to mogłabym wychodzić już pod ołtarz ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oblaczek: znajoma jest w trakcie kupowania i szyje gdzieś w Kolbuszowej, bo taniej niż w Rzeszowie podobno, a też sensowne
ale przymiarkę ma dopiero jutro więc na razie ciężko mi powiedzieć czy jest zadowolona xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oblaczek: czemu nie wypożyczysz po prostu? Po co Ci potem suknia w domu? Na pamiątkę naprawdę? Nie znam nikogo kto potem to ogląda( ͡° ͜ʖ ͡°)