Wpis z mikrobloga

Muszę zmienić aero2 na coś płatnego z powodu spodziewanej captchy i zasięgu. Karta pracuje w zautomatyzowanym systemie i przesyła ok 1MB/dzień. Zapewne i tak przełączę w tryb 2G celem poprawy zasięgu.

Nie wgłębiałem się dokładnie w kruczki, ale oferta Heyah za 28gr/dzień wydaje się najlepsza.

#gsm #internet #mobilne
  • 5
@gromwell: Dane lokalizacyjne a więc im większy zasięg tym lepiej. Z doświadczenia wiem, że orange ma najgorszy internet pod względem prędkości ale z kolei nie spotkałem się z tym, aby gdzieś nie było choćby EDGE. Problem z nimi jest jednak taki, że nie mają żadnej taniej oferty.

Musze jeszcze play obadać.
@kiler129: Z tego co wiem play zasięg ma słaby, a jak nie ma zasięgu własnego to korzysta z orange, ale za internet w roamingu krajowym każde sobie dodatkowo płacić - nie wlicza się on w pakiet.
@zaporylie: Przy użyciu na poziomie 1MB/dzień pakietów nie opłaca się kupować tylko lecieć po stawce za 100kb. Play oferuje 12gr/100kb i rok ważności konta za każde 25zł, T-Mobile z kolei 3gr/100kb i nieograniczoną ważność konta więc też ciekawa oferta.