Wpis z mikrobloga

@Alex_mski: a polska to gleboka afryka i babska brudnymi lapami grzebia w bulkach

Co ma narodowość do tego


Widocznie kurde ma jak 3 ukrainki potrafia zalozyc rekawiczki, a polki brudasy z glebokiej afryki nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Norskee: podchodzisz, pytasz tej k---y czemu nie spakowała tych pomacanych? Ja tak robię zawsze XD Ból d--y polaków i atak na ich świętobliwą pozbawioną wad personę przez jakiegoś młodszego szczylka jest odbierany conajmniej jakbym im 500+ zabrał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zeequen: zawsze to robie
Ostatnio w auchan jeszcze szadlem za baba jak s---------a, bo akurat mialem po drodze i mowilem ze nie wiem czy czasem w dupie przed chwila nie grzebala a potem gola reka nie wybierala bulek zeby ludzie sie ogladali i widzieli kto taki brudas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Norskee: bardzo dobrze, ostracyzm społeczny na takie obesrane gównem jednostki to jedyna opcja. Ja też kiedyś tak chamsko podszedłem do czyjegoś koszyka i dotykałem tych co sobie wybrała XD i zarzuciłem "faktycznie najświeższe wybrałaś" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Typiara do mnie że nienormalny jestem "a ja sobie tylko pieczywko macam bo mi to przyjemność sprawia"
  • Odpowiedz
@wytrzzeszcz: raz coś podobnego zrobiłem - ktoś zostawił auto z uchyloną w 1/2 szybą, zaczęło padać, a akurat miałem jakąś folię ze sobą to zakryłem
  • Odpowiedz