Wpis z mikrobloga

@utede: Taaaa, w Trójmieście twoich ziomków jak nasrał. Swoją obecnością zaniżają wartość mieszkań, wystawiają buty i worki że śmieciami a limuzyny z rej C... zostawiają plamy po oleju. Uchodźcy ekonomiczni z #!$%@?-pomorskiego są nawet gorsi od tych z murzyńsko-warminskiego.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Norskee: podchodzisz, pytasz tej #!$%@? czemu nie spakowała tych pomacanych? Ja tak robię zawsze XD Ból dupy polaków i atak na ich świętobliwą pozbawioną wad personę przez jakiegoś młodszego szczylka jest odbierany conajmniej jakbym im 500+ zabrał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Zeequen:

Ja ostatnio swoją babcie tak lekko zrugalem za to - usłyszałem, że i tak to się myje (np. pomacane owoce).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wytrzzeszcz: To drugi Polak by się cieszył z głupoty sąsiada, zamiast pomóc, a tu proszę. Aż ciepło w serduszku się robi.
  • Odpowiedz
@kieru: Jeśli pijesz do głębokiej Afryki, to rozumiałem przez to jakieś ludy plemienne i inne takie - no i po ludziach żyjących w takich rejonach faktycznie moglibyśmy się spodziewać, że mają inne standardy dotyczące higieny niż my (i jest to normalne, taka specyfika, kultura itd.). Natomiast komentarz usunięty przez moderację wyrażał zdziwienie, że Ukrainki potrafią sięgać po bułki w rękawiczkach... Przyznasz, że bezsensowne. W ogóle to nie wiem jakim cudem
  • Odpowiedz