Wpis z mikrobloga

@betrayero: znam go z tego, ze wypromowal "rapera", ktory jest w chillwagon. oprocz tego zapoczatkowal slogan "jd", lecz nigdy nie chcial sie bic z tym chlopem. czyli kozak w necie, #!$%@? w swiecie.na dodateik moze czolem przybijac gwozdzie i na ogol tyle.
  • Odpowiedz
@betrayero: na wykopie to nie wazne kto, by nie byl na lozy szydercow to bedzie zle ( ͡° ͜ʖ ͡°) WK zle, nitro i przydupasy zle, xayoo i inni zle. Dobrze, ze ppv wiekszosc osob sie chwali, ze nie kupuje to nie obejrza lozy na strims world.
  • Odpowiedz
@nammah: Ja teraz nie już nie wiem czy ty trollujesz czy jaki #!$%@?. Nikogo normalnego nie obchodzą jakieś #!$%@? loże szyderców pełne bezbeków, pozerów i ich wysrywowy bełkot dla gimbusiarni. Te frikowe cyrki ogląda się dla patologii, kontrowersji i dymów. Tak było, jest i będzie na zawsze. Kiedy normictwo z tego tagu wreszcie to zrozumie XD
  • Odpowiedz
@betrayero: no raczej kogos obchodza jesli sa finansowane przez fame. To, ze ty nie ogladasz lozy szydercow to nie znaczy, ze nikt nie oglada. Jakby fame tracilo hajs na tym to, by nie robili ich.
  • Odpowiedz
@nammah: No tracili hajs na tych głupkach z WK, w których każdy miał wylane, więc postanowili wskrzesić nosacza Platynova, bo ten to chociaż gimbazę przyciągnie i bardziej im się to będzie opłacało
  • Odpowiedz
@betrayero: Xayoo otoczył się takimi działającymi na nerwy bezbekami jak Japczan czy Popo, że średnio się chce te strimy czy nawet shoty oglądać, jak widzę że siedzą wszyscy razem irl czy na discordzie. Marcina lubię, ale reszta to porażka i im więcej ich jest na strimach na main koncie, tym mniej oglądam
  • Odpowiedz
@betrayero: Szkoda właśnie że Xayoo zaczął otaczać się takimi #!$%@?. Ten Japczan, popo i holak to taka porażka. Jak tylko słyszę ich gdzieś na discordzie w tle u Xayoo, to mi się rzygać chce. Marcin był fajny jak grał sobie w ligę solo i się #!$%@?ł, a jak doszła ta ekipa bezbeków to było tylko coraz gorzej. Nie wiem, Xayoo sam w sobie ma dużo wiekszy potencjał, nie wiem dlaczego promuje
  • Odpowiedz