Wpis z mikrobloga

Gość ma TRAGICZNĄ fryzurę. Takie resztki kudłów, którymi stara się nieudolnie zatuszować łysinę, przez co wygląda to jeszcze okropniej. Na jego miejscu już bym to po prostu #!$%@?ł na łyso bądź wziął pożyczkę na jakiś przeszczep w Turcji.
Nikt mu nie powiedział, że w takiej fryzurze wygląda jak klaun/uciekinier z psychiatryka?
#slubodpierwszegowejrzenia
Pobierz rales - Gość ma TRAGICZNĄ fryzurę. Takie resztki kudłów, którymi stara się nieudolnie...
źródło: comment_16317208322h2LtIODJItaM3hZ9vVqwz.jpg
  • 13
@Korowiov to w jakimś stopniu prawda, chociaż akurat w tym programie ja osobiście mam oczekiwania, że dla uczestników wygląd nie może być na pierwszym miejscu, bo to by było za duże ryzyko zwyczajnie że wybiorą Ci kogoś nieodpowiedniego xD chociaż pewnie jestem naiwna, a tu chyba 2 uczestników ktoś postronny w ogóle zgłosił xD
@felixa: Jak się ktoś na pięknej buźce przejechał to już tak na to nie patrzy, a przynajmniej nie będzie to już prymarne kryterium wyboru partnera. Z drugiej strony jeżeli ktoś jest z zupełnie innej strony spektrum naszej definicji piękna (czyli nie owijając w bawełnę - jest dla nas odrzucający), to nawet idealny dobór pod względem charakteru nie pomoże.