Wpis z mikrobloga

Pamiętacie wczorajszą, małą aferkę o podwójnych standardach moderacji?

Napisałem wpis o tym, że moderacja bez mojej wiedzy, zgody i poinformowania zmieniła tytuł znaleziska, bo nazwałem w nim młodocianych pasożytów "lewicowymi szurami". Kolega @bswbfg zrobił o tym znalezisko.

Moderacja po jakimś czasie obelkowała znalezisko zielonki, argumentując:

Przypominamy, że zgodnie ze Standardami Moderacji obraźliwe treści nie są tolerowane w serwisie, tym bardziej gdy zawarte zostały zarówno w tytułach jak i opisach znalezisk! Zapraszamy do zapoznania się z:


1. Regulamin serwisu: https://www.wykop.pl/regulamin/

2. Standardy moderacji: https://www.wykop.pl/pomoc/standardy-moderacji/


No i dziś wpadło kolejne znalezisko #neuropa, czyli wydziału ds. manipulacji i agitacji politycznej na Wykopie. W tytule nazywają jakiegoś patologicznego chłopaka szurem, całość otagowana oczywiście #bekazprawakow. Gramola dodał swoje znaleziska jako powiązane. Wszystko zgłosiłem jako atak na inne osoby, wklejając wczorajszą argumentację moderacji. Rezultat? Domyślcie się. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#bekazlewactwa #lewackalogika #moderacjacontent #afera #podwojnestadardymoderacji
d.....t - Pamiętacie wczorajszą, małą aferkę o podwójnych standardach moderacji? 

...

źródło: comment_1631716622AB7zBSSWBRgkCQT4FJWVCP.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@dubstract: Wykop to już lewicowa degrengolada.
Jak każda lewica zayczyna się "to dla Was! Wy tworzycie to państwo (ten portal)! Proletariusze łączcie się!" A potem - wsadzamy do lochów ludzi za poglądy, w dupie mamy wole ludu - i co nam zrobisz?
  • Odpowiedz
@dubstract: @L3stko: Tylko że koleś ze znaleziska neuropy jest szurem i można to wywnioskować to na podstawie tego co mówi. Znalezisko o zajmowaniu lokalu nie było o szurach, tylko jakiejś patoli, która zajmowała bezkarnie lokal. Taka drobna różnica. ¯\_(ツ)_/¯
Hip0kryZja L3waCtwa i m0deRaCJi!
  • Odpowiedz
@MichalLachim: Zamiast się produkować, przytoczę wypowiedź moderacji z belki:

Przypominamy, że zgodnie ze Standardami Moderacji obraźliwe treści nie są tolerowane w serwisie, tym bardziej gdy zawarte zostały zarówno w tytułach jak i opisach znalezisk!


Nie rozumiesz? Nie dziwię się. Moderacja też nie rozumie swoich słów.
  • Odpowiedz
@Jcdx: gówno cię obchodzi gdzie siedzę i co mi się podoba, a co nie. Jeśli tolerujesz takie podwójne standardy to gratulacje, ale jestem pewien, że gdybyś nie był po faworyzowanej stronie to pierwszy byś jęczał.
  • Odpowiedz