Wpis z mikrobloga

ale syf o tej porze na tagu. mnóstwo wpisów, ale mało odpowiedzi i zainteresowania wpisami innych użytkowników. poczekam do wieczora aż normictwo, spamerzy i inne fejkprzegrywy pójdą do łóżka oglądać netflixa a następnie uprawiać s--s ze swoimi "łasiczkami" aż ja wreszcie będę mógł sobie w spokoju podyskutować i powyżalać się na życie i p0lki z innymi, prawdziwymi przegrywami. nara
#przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przegryw_wykopu: obecnie nic mi nie leży. nawciągałem się dziś mnóstwo kresek fety i czuje się zajebiście. przepełnia mnie euforia. idealny lek na przegryw, niestety bardzo krótkotrwały, bo pewnie jutro będę się czuł trzy razy gorzej niż zazwyczaj, ale teraz jestem tak wytrzepany, że mam ochotę latać.

ogólnie chciałem popisać o hipergamii p0lek i o tym czemu normictwo powinno się zamykać w obozach. po fecie jestem strasznie rozgadany, a nie mam
  • Odpowiedz
@przegryw_wykopu: nom prawda, ale one pomogą chociaż na chwilę, a na dłużej to mi chyba nic nie pomoże. teraz na to wykładam moją berlinkę, bo jestem nieźle wywalony w kosmos, ale jak zejdę na ziemię, to pewnie znowu będe miał z tego powodu depresję. ogólnie jak się tak naćpałem to czuje się znacznie bardziej dynamiczny, tak jak jakiś oskarek i ogólnie nie czuje się przegrywem pomimo, że nadal prawiczek. feta
  • Odpowiedz
@furyknajpydyskretnychlod: po fecie np. teraz też mam zajebistą euforię. kryształów żadnych nigdy nie brałem(chodź zawsze chciałem spróbować mdma), więc nie mam porównania, ale z tego co wiem, to te wszystkie kryształy to żadne n-------i tylko zwykłe d-------e, robią gorszą sieczkę z mózgu niż feta, mają gorsze efekty uboczne i poza tym są bardzo słabo przebadane w porównaniu do takiej fety która przecież kiedyś była stosowana jako lek. nwm, być może
  • Odpowiedz