Wpis z mikrobloga

@PapaSar: Miałem to. W zasadzie to może dalej mam bo na strychu się wala pudło z mixem lego. Był kiedyś motyw że można by to poskładać do kupy te które się da i odsprzedać ale szybko siadł jak trzeba było wyszukiwać małe części w gąszczu klocków wszelakich xd Ciekawe wgl czy ktoś kupiłby takie bez pudełka (i może bez instrukcji bo pewnie nie wszystkie się ostały)

Swoją drogą ninja powinien
  • Odpowiedz
@BorysKafarov: Do shoguna bardziej mi pasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°). No ja za skompletowanie trochę zapłaciłem bo brakowało figurek i drzwi + flag ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ale włączył mi się sentyment grając w Ghost of Tshushima ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jedyna rzecz jaka trudno mi wywalic to klocki lego badz tazosy z czipsow ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Dukov: Panie nie rób tego ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ja miałem zestawy z lego adventures, western, coś z castle i aquazone ale z tego co przeglądałem w pudłach niewiele zostało () bo jak się "wyrosło" to część zestawów rozeszła się po
  • Odpowiedz
to juz chyba nie zalicza sie do lego.


@Dukov: Jak nie jak tak ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie byłem wielkim fanem tej serii i pamiętam że miałem tego czerwonego. Pamiętam też event który organizował jakiś producent chrupek gdzie w paczkach można było znaleźć unikatową złotą maskę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PapaSar: uoo Panie. Mój brat miał Zamek z tej serii. Nie pozwalał ruszać i nie dostałem nic w zamian od rodziców, byłem ten gorszy xD. Mam do załatwienia porachunki z dzieciństwa ( ͠° °)
  • Odpowiedz